PDA

View Full Version : ذخیره فیلم در دیتابیس

intel_amd
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 02:41 صبح
کسی در مورد ذخیره فیلم در دیتا بیس راهنمائیم میکنه؟

linux
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 03:02 صبح
کسی در مورد ذخیره فیلم در دیتا بیس راهنمائیم میکنه؟
عکس را چطوری ذخیره می کنید اینم همونجوری ذخیره کن. بگردی تو همین قسمت روزی یکبار این سوال را پرسیدند

intel_amd
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 22:01 عصر
عکسو دیدم
گفته شده طرف دیتا بیس یک متغییر image باز شه
خوب برا فیلم چی؟ متغییر filme که نداریم ! بعد فیلم با C# باز کردم مثل همون عکس استریم بایتش کنمو بعد تو یه چیزی که نمیدونم چیه تو دیتا بیس ذخیرش کنم حله؟

mortezasar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 22:22 عصر
والا همه جست و جو میکنن و بعد میان میپرسن من یک تاپیک زدم کیه که جواب بده فقط میگن تو سایت هست تو سایت هست اگه هست مگه مشکل داریم بیایم تاپیک بزنیم والا مدیران فقط بلدن بگن هست و کسی جواب درست نمیده نمیگه بابا باید این کارو انجام بدی اینکارو بکنی فقط میگن جست و جو کنی هست نمیگم نیست هست اما ما مبتدی ها باهاش مشکل داریم همه از روز اول که برنامه نویس نبودن کلاس رفتن کتاب خوندن کد زدن شب تا صبح بیدار بودن و . . .
دیگه عصابم خورد بود همه رو گفتم آخیش !!!!!!:ناراحت:
:عصبانی::عصبانی::عصبانی::نار حت:

ma.rad
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 22:26 عصر
نوع فیلد باید( varbinary(MAX باشه

linux
جمعه 11 اسفند 1391, 00:46 صبح
والا همه جست و جو میکنن و بعد میان میپرسن من یک تاپیک زدم کیه که جواب بده فقط میگن تو سایت هست تو سایت هست اگه هست مگه مشکل داریم بیایم تاپیک بزنیم والا مدیران فقط بلدن بگن هست و کسی جواب درست نمیده نمیگه بابا باید این کارو انجام بدی اینکارو بکنی فقط میگن جست و جو کنی هست نمیگم نیست هست اما ما مبتدی ها باهاش مشکل داریم همه از روز اول که برنامه نویس نبودن کلاس رفتن کتاب خوندن کد زدن شب تا صبح بیدار بودن و . . .
دیگه عصابم خورد بود همه رو گفتم آخیش !!!!!!:ناراحت:
:عصبانی::عصبانی::عصبانی::نار حت:
عکس یا فیلم یا هر فایل دیگری در حالت کلی مجموعه از بایتهاست که پشت سر هم قرار گرفتند.شما فایل را بخوان در یک آرایه از بایت بریز و بعدش بفرست سمت سرور همین.
در sqlserver 2005 به بعد یک فیلدی از نوع varbinary هست که اشاره کردند دوستان.نوع فیلد را از همین مقدار بگیری حل هست. حداقل ۲ خط کد بنویس بگذار اینجا بگو این کار را کردم جواب نداد. بقیه بتونند نظر بدهند رو کاری که کردی و راهنماییت کنند.