PDA

View Full Version : نظر شما در مورد سیستم سوال و پاسخ پیامکی

omid_student
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 09:36 صبح
سلام دوستان
راستش من به فکرم رسید یه سیستم سوال و پاسخ پیامکی درست کنم
میخواستم بدونم خوبه هست!به درد مردم میخوره؟
مثلا یکی به شماره ای که ما اعلام کردیم سوال خودش رو میفرسته و ما جوابش رو براش میفرستیم

MMSHFE
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 11:02 صبح
خوبه ولی باید در مورد دامنه سؤالات و ساختار پیامک و اینکه چطور هر سؤال به متخصصش ارجاع داده بشه فکر کنید. بقیه موارد مثل ایجاد اشتراک و پرداخت حق عضویت برای مطرح کردن سؤال و دریافت جواب و... مسائل فنی هستن و مشکل خاصی ایجاد نمیکنن.

omid_student
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 17:16 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون
من میخواستم در واقع خودم به سوالات پاسخ بدم ( جستجو از طریق اینترنت) و به شخص مورد نظر ارسال کنم
اگه هم مشتری زیاد بود یه نفر پشتیبان که دوستم هست بهش اختصاص میدم.ایا شما راه حل بهتری دارین؟

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 17:46 عصر
خوب الان مشکلتون چیه ؟ شما که این سیستم و تایید میکنید و حتی برای یک " نرم افزار " حاضرید اپراتور اختصاص بدید خوب اجراش کنید
سوالی تو اجرا بود بپرسید ما هستیم کنارتون

omid_student
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 21:30 عصر
باشه ازتون ممنونم.ولی جای نکته هست که بگم من این سیستم رو بیشتر برای خدمت به مردم و راحتی کارشون راه میندازم
امیدوارم بتونم و شما هم کمک کنید

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 22:10 عصر
خوب موضوع شما معلوم نیست
اما از تعریف اصل نرم افزار یا همون سیستماتیک بودنش ( سرعت / دقت / کیفیت ) ملاکه خیلی
شما فتید صبت شوال ----- جستجو شما----پاسخ دهی
طول میکشه
سیستم و شرح دهید تا بحث بشه کرد در موردش

omid_student
جمعه 11 اسفند 1391, 12:46 عصر
دوستان من به من گوش بدید
من میخوام برای خودم یه سایت درست کنم
توی این سایتم میخوام یه امکانی بذارم تا مردم محترم کشورمون به شماره پیامکی که ما میدیم سوال خودشون رو بفرستند و کسانی که در سایت عضو هستند به سوال پاسخ دهند و پاسخ به مردم محترم ما ارسال شود
در واقع یک سوال و پاسخ پیامکی در هر زمینه هست