PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش ندادن style در IIS7

spicirmkh
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 11:53 صبح
سلام

من برنامه ام بوسیله کنترل telerik نوشته و روی یک سرور server 2008 R2 قرار داده ام ر IIS7 تنظیم کرده ام و همه کنترل بخوبی کار می کند .

روی یک لب تاب برای نمایش دمو windows server 2008 r2 نصب کرده ام و IIS7 تنظیم کرده ام اما style کنترل Telrik بخوبی نمایش داده نمی شود .

جالب اینجاست که لب تاپ در شبکه گذاشتم از روی یکی سیستم دیگه برنامه از روی سرور لب تاب اجرا می کنم همان مشکل است . ÷س معلوم می شود مشکل درون IIS7 است

با تشکر

spicirmkh
شنبه 12 اسفند 1391, 09:44 صبح
سلام
دوستان لطف کنید جواب سوال من بدهید

با تشکر

ahmad156
شنبه 12 اسفند 1391, 09:47 صبح
دوست عزیز با firebug چک کنین ببینین چه خطایی میده
شاید css شما copy نشده،شاید دسترسی ندارین به css یا ...

nice_boy_a
شنبه 12 اسفند 1391, 10:25 صبح
منم همین مشکل رو دارم . ولی روی windows server نیست
برنامه ی ASP رو روی 7 IIS اجرا کردم(دایرکتوری مجازی) ولی style نشون نمیده، حتی تگ های img رو هم نشون نمیده.
ولی اگه یه پروژه بدون IIS ایجاد کنم مشکلش حل میشه.
(ویندوزم 7 و ویژوال استدیو 2012 و IIS 7)

مشکل از کجاست ؟

ahmad156
شنبه 12 اسفند 1391, 10:32 صبح
یکی از دلایل اش میتونه از publish باشه.چک کنین ببینین که عکس ها و css ها توی پوشه publish شده هستند

nice_boy_a
شنبه 12 اسفند 1391, 10:36 صبح
هنوز publish نکردم. وقتی F5 میزنم و سایتو اجرا می کنم، تگ های img رو نشون نمیده (از css استفاده نکردم و توی فایل default.aspx تگ img رو قرار میدم)

ahmad156
شنبه 12 اسفند 1391, 10:44 صبح
دوست عزیز با firebug چک کنین حتما آدرس مربوطه اشتباه هست

spicirmkh
شنبه 12 اسفند 1391, 10:47 صبح
دوست عزیز با firebug چک کنین ببینین چه خطایی میده
شاید css شما copy نشده،شاید دسترسی ندارین به css یا ...

من کل پروژه را کپی کرده ام از کنترل Telrik استفاده کرده ام و فایل telrik توی شاخه bin وجود دارد فقط کنترل telrik به این مشکل بر خورده است

nice_boy_a
شنبه 12 اسفند 1391, 10:47 صبح
firebugچی هست ؟ چه جوری چک کنم ؟

Himalaya
شنبه 12 اسفند 1391, 11:21 صبح
سلام
پست 26 رو بخون ببین حل میشه یا نه (http://barnamenevis.org/showthread.php?292339-دانلود-کنید-کامپوننت-مدیریت-فایل-و-فولدر-(Full-Ajax))
از این کامپوننتها هم استفاده نکن. جز دردسر چیزی ندارن

spicirmkh
شنبه 12 اسفند 1391, 11:25 صبح
سلام
پست 26 رو بخون ببین حل میشه یا نه (http://barnamenevis.org/showthread.php?292339-دانلود-کنید-کامپوننت-مدیریت-فایل-و-فولدر-(Full-Ajax))
از این کامپوننتها هم استفاده نکن. جز دردسر چیزی ندارن
اتفاقا روی خیلی سیستم جواب داد من فقط می خواستم برروی لب تاپ برای نمایش دمو نصب کنم که نشد

Himalaya
شنبه 12 اسفند 1391, 11:44 صبح
من که نگفتم جواب نمیده. خیلی از اون چیزایی که تلریک بهت میده (ظاهر فریبنده و البته سنگین) خیلی ها توسط jquery پیاده کردن و کافیه که سرچ کنید و معادلشو پیدا کنید.
اون پستی که بهت دادم رو چک کن و نتیجه رو بگو

spicirmkh
شنبه 12 اسفند 1391, 12:56 عصر
م
اون پستی که بهت دادم رو چک کن و نتیجه رو بگو

به نظر من لینک موضوع من نیست و شاید اشتباه باشد درباره full ajax است جالب اینجا است روی یک سرور تازه ویندوز نصب کرده ام همین مشکل است شاید مشکل ویندوز یا IIS7 است

Himalaya
شنبه 12 اسفند 1391, 13:44 عصر
سلام

به نظر من لینک موضوع من نیست و شاید اشتباه باشد درباره full ajax است
عزیز من چرا آخه پست رو نخونده قضاوت میکنی. فقط عنوان رو دیدی میگی موضوع من اون نیست؟!!!
تو اون پست (پست مورد نظر که اشاره کردم نه موضوع تاپیک) یه بخشش متنی هستش که پایین آوردم. حالا چون نمیخوای لینکو باز کنی متنشو میزارم اینجا. اگه خواستی یه زحمتی بکش تا آخر بخون. اگه نه که موفق باشی

اما در مورد این مطلب

در زمان اجرا مثل یه عکسی که ادرس نداره فقط پیداست هر کامپوننت که به صورت Dll ارائه میشه یه مشخصه داره تحت عنوان Data Modified که نشون دهنده تاریخ کامپایل شدن اون Dll هستش. چون زمان کامپایل این کامپوننت، تاریخ سیستم من رو
2009/10/22 بود، Data Modified این Dll هم رو این تاریخ ست شده (از Dll پراپرتی بگیرید تا این تاریخ رو ببینید). اگه برای اولین بار که از این Dll استفاده میکنید، تاریخ کامپیوترتون قبل از این تاریخ باشه، تمام آبجکتهایی که تو ریسورس قرار گرفتن (مثل فایلهای جاوا و استایلها و تصاویر) دیگه نمیتونن لود بشن و این اتفاق میافته. تو این حالت اگه با ff سورس سایت رو نگاه کنید، میبینید که همه تگهای مربوط به این کامپوننت تو سورس وجود داره، ولی اگه مثلا رو src مربوط به یکی از تگهای Script (مربوط به این کامپوننت) کلیک کنید، سورس صفحه ای رو میبینید که متن Title اون این هستش

Specified argument was out of the range of valid values.Parameter name: utcDate

و این نشون میده که تاریخ کامپیوتر شما قبل از تاریخ گفته شده هستش. پس تاریخ رو تنظیم کنید تا این مشکل حل بشه

و یه نکته در مورد مطالب بالا: یه وقت فکر نکنید من اومدم با تاریخ، استفاده از این کامپوننت رو محدود کردم ها. نه این کامپوننت هیچ محدودیتی نداره. موردی که گفتم مربوط به خود vs هستش. احتمالا بعضی وقتا
دیدید که طرف میاد کامپوننت تلریک رو نصب میکنه، بعد میگه من سایتم رو که اجرا میکنیم انگار کامپوننتهای تلریک هیچ استایلی ندارن و عکسی لود نمیشه و .... یکی از علتهاش (و البته مهمترینش) همین
دلیلی هستش که بالا گفتم

spicirmkh
شنبه 12 اسفند 1391, 14:29 عصر
آقا دستت درد نکند همان مشکل تاریخ بود تاریخ سیستم قدیمی بود خیلی حال کردم