PDA

View Full Version : آموزش: راهنمایی ( یادگیری طراحی سایت )

noroozifar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 11:40 صبح
سلام
شاید این سئوال تکراری باشد ولی باز اطلاعات بیشتری می خواهم که همینجوری یکدفعه نرم جلو ..
من چندسالیه تحت ویندوز سی شارپ کار میکنم اما اون به صورت اصولی یاد نگرفتم یعنی پله پله جلو نرفتم الان می خواهم بزنم تو کار طراحی سایت . به خاطر همین از کسانیکه تجربه زیادی تو این زمینه دارند می خواهم بهم پله ها را بگید بهم که به صورت اصولی برم جلو در یادگیری طراحی سایت مهم نیست 3 ماه یا 6 ماه یا یک سال طول بکشه تا از مبتدی به حرفه ای برسم مهم برام اینه که بعد از یک سال دیگه بتونم یک سایت حرفه ای طراحی کنم البته برای من کار با بانک های اطلاعاتی هم مهمه . در این زمینه اگر کتاب بسیار کامل " گام به گام " هم بهم معرفی کنید ممنون میشم میدونم که هر قسمت خودش جداست مثلا html css ... به خاطر همین باید پله ها ی یاد گیری را بدونم

ممنونم اگر کمک کنید ؟

caspianhero
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 19:55 عصر
1.html=کتاب الیزابت کاسترو : ناقوس
2.css= صدویک ترفند سی اس اس :ناقوس
3.جاوا اسکریپت:ناقوس+ انتشارات علوم رایانه
4. jquery: ناقوس + دیباگران

noroozifar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 23:55 عصر
1.html=کتاب الیزابت کاسترو : ناقوس
2.css= صدویک ترفند سی اس اس :ناقوس
3.جاوا اسکریپت:ناقوس+ انتشارات علوم رایانه
4. jquery: ناقوس + دیباگران

ایا لازمه jquery را هم یاد بگیرم چون من می خواهم بعد از یادگیری سه مورد اولی برم asp و sql

caspianhero
جمعه 11 اسفند 1391, 13:54 عصر
ایا لازمه jquery را هم یاد بگیرم چون من می خواهم بعد از یادگیری سه مورد اولی برم asp و sql سلام: اگه یاد بگیری که خیلی عالیه: مثلا یک کد 10 خطی جاوا اسکریپت معادل 2یا 3 خط jquery هست!و.......... حالا حالا باید کار کنی !!مثل خودم:چشمک: