PDA

View Full Version : سوال : چگونگی تبدیل بانک فاکس پرو به اس کیو ال

ali.bahrami
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 12:45 عصر
سلام دوستان یک نرم افزار قدیمی هست که با فاکس پرو کار میکنه. قصد دارند برنامه را ارتقا بدند من نرم افزارشون را نوشتم با sql ولی اطلاعات قبلی را نیاز دارند . میخواستم ببینم راهی هست که بشه از فاکس پرو خوند و توی sql وارد کرد؟ (الیته تعداد رکوردها کم نیست چیزی حدود 30 تا 40 هزار رکورد)

hossein_h62
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:11 عصر
سلام
نرم افزارهایی هستند که فایلهای DBF رو به اکسس،اکسل کانورت میکنن. میتونید از اونها استفاده کنید و فایل اکسس رو براحتی Import کنید.

ali.bahrami
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 14:09 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون.
یعنی راهی نیست که مستقیما بشه تبدیل کرد ؟ انجوری دوباره کاری میشه !!!!

محمد سلیم آبادی
شنبه 12 اسفند 1391, 12:08 عصر
اگر انجام دادن این عمل بصورت دستی مشکلی نداره. یک پیشنهاد دارم.
SQL Server به ما این امکان را می دهد که برای درج داده از اعمال Copy/Paste استفاده کنیم.
من با fox pro کار نکردم ولی اگر مثل SQL Server باشه یعنی result set را بشه به clipboard انتقال داد آنگاه میتونید در قسمت Edit Top 200 rows بعد از انتخاب سطری که ستاره* داره راست کنید و دکمه paste رو فشار بدین.

ali.bahrami
یک شنبه 13 اسفند 1391, 22:18 عصر
اگر انجام دادن این عمل بصورت دستی مشکلی نداره. یک پیشنهاد دارم.
SQL Server به ما این امکان را می دهد که برای درج داده از اعمال Copy/Paste استفاده کنیم.
من با fox pro کار نکردم ولی اگر مثل SQL Server باشه یعنی result set را بشه به clipboard انتقال داد آنگاه میتونید در قسمت Edit Top 200 rows بعد از انتخاب سطری که ستاره* داره راست کنید و دکمه paste رو فشار بدین.

ممنون دوست عزیز ولی حدود 30 تا 40 هزار رکورده دستی خیلی سخت میشه

ali.bahrami
سه شنبه 22 اسفند 1391, 14:32 عصر
سلام مجدد مشکل اصلی من تبدیل فونت ایران سیستم به ویندوز هست. چون نرم افزار نوشته شده با داس هست و فونت های داس با ویندوز همخوانی ندارد.

zmousavi
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 06:46 صبح
دوست عزیز سلام
در خود sql از import استفاده کنید وفیلدهای آن را تغییر نام دهید.