PDA

View Full Version : تم سرور در سی شارپ

Yanehsar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:00 عصر
سلام دوستان کسی آموزش تم سرور داره یا می تونه راهنمائیم کنه که چطوری می تونم تم سرور بسازم؟(منظورم تنظیمات ظاهری برنامه برای کاربر هستش که کاربر بتونه فونت ، رنگ قلم ، و... رو به دالخواه خودش انتخاب کنه).
ممنون میشم کمکم کنید.

samadblaj
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:13 عصر
سلام راه های زیادی هستش... ساده ترین ساخت یه کلاس و ست کردن متغییر های درورن کلاس با تنضیمات فرمتون...بع در برنامه فرضا برای ابزارتون میتونید رنگ label رو بر اساس مقدار تعریف شده در متغییر موجود در کلاس یا در resurce برنامه ست کنید... و یه فرم برای تنضیمات استایل برنامه طراحی کنید در قسمت فرم تنضیمات کابر مثلا رنگ برنامه رو انتخاب میکنه و دکمه ثبت رو میزنه که با ای کار اطلاعات در متغییر های کلاس دخیره میشه...
و بهترین راه استفاده از xml هست در اکثر برنامه ها مشهاده کردم که از این روش استفاده کردن برای دخیره اطلاعات پیش فرض فرم...
متاسفانه سورسی در اختیار ندارم.

Yanehsar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:30 عصر
سلام راه های زیادی هستش... ساده ترین ساخت یه کلاس و ست کردن متغییر های درورن کلاس با تنضیمات فرمتون...بع در برنامه فرضا برای ابزارتون میتونید رنگ label رو بر اساس مقدار تعریف شده در متغییر موجود در کلاس یا در resurce برنامه ست کنید... و یه فرم برای تنضیمات استایل برنامه طراحی کنید در قسمت فرم تنضیمات کابر مثلا رنگ برنامه رو انتخاب میکنه و دکمه ثبت رو میزنه که با ای کار اطلاعات در متغییر های کلاس دخیره میشه...
و بهترین راه استفاده از xml هست در اکثر برنامه ها مشهاده کردم که از این روش استفاده کردن برای دخیره اطلاعات پیش فرض فرم...
متاسفانه سورسی در اختیار ندارم.
سلام ممنونم اما من xml کار نکردم:ناراحت: خیلی دوست دارم اینکار رو داخل برنامه ام پیاده کنم

Yanehsar
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:35 عصر
یه آموزش تصویری داخل سایت هست که کدهاش از VB استفاده شده کسی می تونه کمک کنه آموزش برای زبان c# هم درست کنیم

Yanehsar
شنبه 12 اسفند 1391, 12:56 عصر
دوستان کسی کمک نمی کنه؟!؟!