PDA

View Full Version : سوال: هزینه seo یک پروژه!؟

yeksib
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 15:19 عصر
سلام دوستان!
من قصد دارم برای یک پروژه قرار داد seo ببندم میخواستم ببیننم باید چطوری کارکنم و بر چه اساسی قیمت بدم !؟
میخواستم ببینم قیمت عرفش چقدره!

البته شاید زمان ببره میخوام اونقدر سئو رو تقویت کنم تا سایت بیاد جزء نتایج اول به نظر شما چقدر مناسبه بابت این کار!؟

Tarragon
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 18:00 عصر
سلام
سئو در مبنای کاربردی یعنی استاندارد نوشتن کد!
شما H1 , H2 و H3 استفاده کنید مقدار قابل توجهی سئو بالا می ره
بعدش نوبت استفاده از meta است. (مثلا keywords و description )
بعد برای لینک ها و عکس ها اتریب های title و alt رو اضافه کنید
بعد سئو رو اندازه بگیرید تقریبا 100 هستش.

kartuf
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 19:12 عصر
دوست من این کار رو نکن که گرفتار میشی توافق بکن ولی قراردادی نبند چون مقوله بهینه سازی وب یک مقوله کاملا پیچیده است که شما نقش خیلی کم رنگی در این زمینه دارید و ساسیت های موتور های جستجو و در راس همه گوگل بطور روزانه در حال تغییر شما هیچ تضمینی ندارید که جواب بگیرید بنده موردی رو میشناسم که انسان با سوادی هم بودند ساتی هم در همین زمینه داشتند و برای بهینه سازی سات ها هم مبلغ 100 تومان میگرفتند ولی بعدا متاسفانه القابی به ایشون نسبت داده شد که جای تاسف داره شما هم با مشتریان خودتون صحبت کنید و بگید تمامی کارهای لازم رو انجام میدید ولی مقوله بهینه سازی صرفا به شما وابسته نیست

soroush.r70
جمعه 11 اسفند 1391, 11:34 صبح
300 اصولی کارکنی

Unique
جمعه 11 اسفند 1391, 12:20 عصر
سئو در مبنای کاربردی یعنی استاندارد نوشتن کد!
شرمنده از ایراد گرفتن اصلا خوشم نمیاد ولی تو را خدا حرف های کلی نزنین ! شما که میدونم آدم بسیار با سوادی هستین اینطوری بد جلوه میکنه ;) بهتره بگیم کد استاندارد HTML در شروع بهینه سازی وب از مقدمات اصلی هستش !

شما H1 , H2 و H3 استفاده کنید مقدار قابل توجهی سئو بالا می ره
بعدش نوبت استفاده از meta است. (مثلا keywords و description )
بعد برای لینک ها و عکس ها اتریب های title و alt رو اضافه کنید
بعد سئو رو اندازه بگیرید تقریبا 100 هستش.

اینها تاثیر گذار هستند ولی تضمینی نیست ! یعنی شاید ۳۰ یا ۴۰ درصد از کار باشه ! اصلش چیز دیگری هست.

من قصد دارم برای یک پروژه قرار داد seo ببندم میخواستم ببیننم باید چطوری کارکنم و بر چه اساسی قیمت بدم !؟
میخواستم ببینم قیمت عرفش چقدره!

اولا برای مشتری توضیح بدین که کاری که شما میکنین و نتیجه ای که میگیرین به صورت میان مدت و حتی کوتاه مدته ! نقش سایت های رقیب بسیار مهمه و اینکه اونها دارند چیکار میکنند ! قرار داد های CEO بهتره به صورت شارژ های ماهیانه باشه و نه یکجا پولی بگیرین و تضمینی بدین ! تازه دوست عزیز این کار نیازمند تجربه های زیادی هستش و اگه تجربه کافی ندارین (از سوالتون بر میاد) خودتون را درگیر نکنید مگه اینکه طرف بخواد اسم سایتش را بزنند بیاد صفحه اول نه اینکه اگه فرش فروشه با کلمه فرش بیاد صفحه اول ! بیخودی قول ندین که در این زمینه تضمینی وجود نداره !

Tarragon
جمعه 11 اسفند 1391, 12:24 عصر
شرمنده از ایراد گرفتن اصلا خوشم نمیاد ولی تو را خدا حرف های کلی نزنین ! شما که میدونم آدم بسیار با سوادی هستین اینطوری بد جلوه میکنه ;) بهتره بگیم کد استاندارد HTML در شروع بهینه سازی وب از مقدمات اصلی هستش !
اولا : کی گفته من با سوادم؟:لبخند:
دوما : حرف شما کاما صحیح و من تسلیم :تشویق:

اینها تاثیر گذار هستند ولی تضمینی نیست ! یعنی شاید ۳۰ یا ۴۰ درصد از کار باشه ! اصلش چیز دیگری هست.
من که روی هر سایتی کاملا این هارو درست کردم سئوش بالا 95٪ شده!