PDA

View Full Version : وارد کردن رمز عبور ویندوز

oYaMaa
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 19:42 عصر
با عرض سلام و درود...

دوستان اساتید من میخوام یک برنامه ای بنویسم که به طور خودکار رمز عبور ویندوز رو وارد کنه.
به عبارت دیگه میخوام برنامم توی محیط Welcome ویندوز اجرا بشه.
مثل این برنامه هایی که از طریق تشخیص چهره به طور خودکار رمز رو وارد میکنن و وارد ویندوز میشن.

ممنون میشم کمکم کنید.
یا حق!

mohammadsamadi1377
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 20:29 عصر
اگه تو رجیستری winlogon سرچ بزنی به نتیجه میرسی
انشاا...

mohammadsamadi1377
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 20:34 عصر
فکر کنم این جا باشه
100683

oYaMaa
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 21:22 عصر
اگه تو رجیستری winlogon سرچ بزنی به نتیجه میرسی
انشاا...
ممنون دوست عزیز!
ولی من متوجه نشدم! میشه بیشتر توضیح بدین که باید چیکار کنم؟
چه کد نویسی انجام بدم؟

mohammadsamadi1377
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 21:40 عصر
مطمئن نیستم من یه برنامه دارم که همراه winlogon باز میشه تو رجیستری جست و جو زدم به این رسیدم
100693

SlowCode
جمعه 11 اسفند 1391, 00:09 صبح
با عرض سلام و درود...

دوستان اساتید من میخوام یک برنامه ای بنویسم که به طور خودکار رمز عبور ویندوز رو وارد کنه.
به عبارت دیگه میخوام برنامم توی محیط Welcome ویندوز اجرا بشه.
مثل این برنامه هایی که از طریق تشخیص چهره به طور خودکار رمز رو وارد میکنن و وارد ویندوز میشن.

ممنون میشم کمکم کنید.
یا حق!
سلام
اینو من نمیدونم ولی فکر کنم آقای M.T.P تو برنامه کنترل کافی نتی که نوشته بود این امکان بود.
ازش ببرس تا ما هم استفاده کنیم:لبخند:

setroyd
شنبه 12 اسفند 1391, 03:17 صبح
میخوای رمز سیستم رو بزنی یا یه چیزی شبیه به pass ویندوز بیازی ؟ کدوم ؟ این برنامه برای پسورد هست ببین این رو میخوای یا اولی که گفتم ؟

پسورد =0 برنامه که باز بشه شما قادر به باز کردن هیچ چیز نیستی دقیقا شبیه به ویندوز که با انداختن تو startup میتونی ازش استفاده کنی یا با registry به صورت startup در بیاری . فقط یادت باشه اجرا کردی پسورد=0

oYaMaa
شنبه 12 اسفند 1391, 20:14 عصر
میخوای رمز سیستم رو بزنی یا یه چیزی شبیه به pass ویندوز بیازی ؟ کدوم ؟ این برنامه برای پسورد هست ببین این رو میخوای یا اولی که گفتم ؟

پسورد =0 برنامه که باز بشه شما قادر به باز کردن هیچ چیز نیستی دقیقا شبیه به ویندوز که با انداختن تو startup میتونی ازش استفاده کنی یا با registry به صورت startup در بیاری . فقط یادت باشه اجرا کردی پسورد=0

ممنون دوست عزیز! سورس خیلی جالبی بود.
ولی من همون اولی رو میخوام.یعنی میخوام رمز ویندوز رو وارد کنم.
ممنون!

setroyd
شنبه 12 اسفند 1391, 21:29 عصر
شما نمیتونی چرا ؟! چون در اون زمان explorer اجرا نیست و میشه گفت این کار غیر ممکن هست شما حتما باید بعد از بالا امدن ویندوز این کار را انجام بدی که اونم دیگه چیزی نمیشه که میخوای ولی میتونی برنامه ای بنویسی رمز عبور ویندوز هرچی بود همون رو از شما بخواد یعنی باز سازی همون pass ویندوز البته باز هم تاکید میکنم بعد از بالا امد ویندوز

oYaMaa
سه شنبه 15 اسفند 1391, 21:47 عصر
شما نمیتونی چرا ؟! چون در اون زمان explorer اجرا نیست و میشه گفت این کار غیر ممکن هست شما حتما باید بعد از بالا امدن ویندوز این کار را انجام بدی که اونم دیگه چیزی نمیشه که میخوای ولی میتونی برنامه ای بنویسی رمز عبور ویندوز هرچی بود همون رو از شما بخواد یعنی باز سازی همون pass ویندوز البته باز هم تاکید میکنم بعد از بالا امد ویندوز
پس این برنامه هایی که با تشخیص چهره وارد ویندوز میشن و توی صفحه خوش آمد ویندوز و قبل از اجرای explorer.exe اجرا میشن، چطور نوشته شدن؟
یا برنامه های کافی نت و گیم نت و...
؟؟؟

m2011kh
سه شنبه 15 اسفند 1391, 22:37 عصر
سلام.

اونهایی که شما میگید با تشخیص چهره وارد میشن رو نمیدونم ولی برنامه های مدیریت کافی نت رو که من به غیر از اونی که خودم نوشتم بقیه کافی نت ها برنامه هاشونو دیدم ولی اونا بعد از WELCOM ویندوز یعنی بعد از اجرا شدن EXplorer اجرا میشن و OnTop میشن.

موفق و سربلند باشید.

MMD

m.4.r.m
سه شنبه 15 اسفند 1391, 23:55 عصر
بیا داداش اینم کدش :
Private Declare Function LockWorkStation Lib "user32.dll" () As Long

Private Sub Form_Load()
LockWorkStation

End Sub

m2011kh
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 12:47 عصر
سلام.

از اسم تابع یه چیزایی فهمیدم ولی یه توضیحی بدین دقیقا چیکار میکنه این کد؟؟؟

ممنون میشم
MMD

SlowCode
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 12:52 عصر
این تابع همون Lock ویندوز هست!
البته فکر نکنم ربطی به بحث داشته باشه:متفکر:
ایشون یه چیز دیگه خواستن.

setroyd
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 12:53 عصر
ای تابع unlock computer را نمایش میدهد و کاربر برای دسترسی دوباره باید رمز رو وارد کنه . فراخونیش مثل 3 تا دکمه ی ctrl+alt+del این هست در واقع میشه گفت سیستم رو از دسترس دیگران خارج میکنه تا دوباره رمز عبور و کاربر وارد بشه مقدار خروجیش اگه 0 بود یعنی عدم موفقیت ولی این api به درد شما نمیخوره اگه میخورد من تو پست های بالا برات میذاشتم این api ارتباطی به موضوع شما نداره شما باید سعی کنی اون چیزی که گفتمو بسازی چون نمیشه قبل از درخواست رمز windows شما برنامتون اجرا بشه .

oYaMaa
سه شنبه 29 اسفند 1391, 20:53 عصر
دوستان و اساتید دیگه نظری ندارید؟
من هم چنان منتظرم تا یه راهی پیدا شه تا این کارو کرد.
ممنون!

mohammadsamadi1377
سه شنبه 29 اسفند 1391, 22:05 عصر
ببخشید که اینجا سوالمو میپرسم
میخواستم بدونم چجوری میتونم رمز یوزر رو پیدا کنم و از اون تو برنامه ام استفاده کنم
بعضی برنامه ها هستند که برا فعال سازی شون باید رمز یوزر رو وارد کنیم

mahdivita
چهارشنبه 30 اسفند 1391, 12:21 عصر
سلام
کسی برنامه ی لاگین نداره که کاربر وقتی وارد برنامه میشه اول نام کاربری و رمز عبور وارد کنه و اگر هم حساب کاربری نداشت بتونه ایجاد کنه؟؟؟؟؟؟؟

mohsenasm
چهارشنبه 30 اسفند 1391, 21:18 عصر
میخواستم بدونم چجوری میتونم رمز یوزر رو پیدا کنم و از اون تو برنامه ام استفاده کنم
دوست عزیز بهتر بود سوال تونو این جا نمی پرسیدید
همچین برنامه هایی شاید از تابع LogonUser استفاده می کنن تا ببینند که رمزی وارد شده درسته یا نه

oYaMaa
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 11:27 صبح

سلام
کسی برنامه ی لاگین نداره که کاربر وقتی وارد برنامه میشه اول نام کاربری و رمز عبور وارد کنه و اگر هم حساب کاربری نداشت بتونه ایجاد کنه؟؟؟؟؟؟؟

لطف کنید قوانین سایت رو رعایت کنید!!!
با تایپیک های شما بحث داره از موضوع تایپیک دور میشه!

setroyd
شنبه 03 فروردین 1392, 14:32 عصر
داداش گلم گفتم که نمیشه اگرم بشه با c میشه نه با vb چون دست شما بستس با vb و برای ساخت این نرم افزار کمی پیچیده میشه .

Mask
شنبه 03 فروردین 1392, 14:52 عصر
باید از سرویس استفاده کنید.
سرویسها قبل از بالا اومدن ویندوز فعال میشوند.
برنامه هایی از این دست ، مانند تشخیص چهره ، سرویسهای دارای فرم هستند.
موفق باشید.