PDA

View Full Version : با کلید شیفت چند تا چک باکس باهم انتخاب شود

csharpdoost
جمعه 11 اسفند 1391, 23:20 عصر
توی یدونه کنترل تب ، 31تا چک باکس دارم میخوام وقتی کاربر یکی از این چک باکس ها رو انتخاب کرد و کلید شیفت رو نگه داشت و مثلا 6تا چک باکس بعدی رو انتخاب کرد بین این دوتا هرچی چک باکس هست انتخاب بشه.

danialafshari
شنبه 12 اسفند 1391, 00:44 صبح
سلام
بفرمائید :

csharpdoost
شنبه 12 اسفند 1391, 02:41 صبح
سلام
بفرمائید :
ممنون ولی این کد در مورد listbox هستش و در مورد tabpage1, groupbox2 گزینه ای متناظر پیدا نکردم.
فقط خط اول کد رو تونستم اصلاح کنم.

danialafshari
شنبه 12 اسفند 1391, 13:31 عصر
سلام
شما می تونی از ChecklistBox که درون فایل ضمیمه استفاده شده استفاده کنید و کار زیر رو انجام میده یعنی با نگه داشتن دکمه Shift ما بین چک باکس ها تیک می خورن، کاری که خواسته بودید

1تا چک باکس دارم میخوام وقتی کاربر یکی از این چک باکس ها رو انتخاب کرد و کلید شیفت رو نگه داشت و مثلا 6تا چک باکس بعدی رو انتخاب کرد بین این دوتا هرچی چک باکس هست انتخاب بشه.

csharpdoost
شنبه 12 اسفند 1391, 13:40 عصر
سلام
شما می تونی از ChecklistBox که درون فایل ضمیمه استفاده شده استفاده کنید و کار زیر رو انجام میده یعنی با نگه داشتن دکمه Shift ما بین چک باکس ها تیک می خورن، کاری که خواسته بودید
ولی در مورد tabpage1, groupbox2 گزینه ها متفاوته. یعنی توی چک لیست نیمخوام . توی تب کنترل و داخل گروپ باکس. چون ممکنه چندتا گروپ باکس داشته باشیم و داخل هر گروپ باکس چندتا چک باکس باشه و بخواهم توی هر گروپ باکس همون عمل رو انجام بدیم . میبنی که گزینه ها خیلی فرق میکنه

csharpdoost
یک شنبه 13 اسفند 1391, 09:24 صبح
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

pedram.11
یک شنبه 13 اسفند 1391, 10:12 صبح
سلام بفرمائید
100801

pedram.11
یک شنبه 13 اسفند 1391, 15:19 عصر
کدهایی که نوشتمو نگاه کردید؟ مگه کار نکردن؟ flowLayoutPanel که فقط یه ظرفه، مهم کدیه که گذاشتم