PDA

View Full Version : نصب کامپوننت

ELI994
شنبه 12 اسفند 1391, 09:49 صبح
خواهشا یکی نصب انواع کامپوننت ها رو آموزش بده و بعدش هم اگه یکی مشکل داشت بیاد و از ایشون بپرسه .
یکی خوده من که نمی تونم اشکالم رو برطرف کنم

ELI994
یک شنبه 13 اسفند 1391, 07:15 صبح
من چند تا کامپوننت bpl دارم وقتی نصبش می کنم bpi اینها رو هم میخواد چیکار کنم . مگه برای نصب فقط فایل bpl رو نمی خواد

BORHAN TEC
یک شنبه 13 اسفند 1391, 08:31 صبح
مگه برای نصب فقط فایل bpl رو نمی خواد
خیر، برای اینکار به فایلهای اضافه تری نیاز است. فایلهایی مثل pas , dcu و... . روش نصب کامپوننت ها هم بارها در همین سایت گفته شده که می توانید جستجو کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که روش نصب کامپوننت ها در C++ Builder و Delphi کاملاً یکسان است.

ELI994
یک شنبه 13 اسفند 1391, 08:48 صبح
همه کامپوننت ها پولیه یا رایگانش هم هست
اگه هست از کجا میشه دانلود کرد و برای خرید از چه سایتها یا سی دی هایی میشه استفاده کرد (منظورم از بیرون بخرم )

BORHAN TEC
سه شنبه 22 اسفند 1391, 11:34 صبح
سلام

آقای پاسکال میشه بگین خودتون تا حالا از این سایت چیزی دانلود کردین
بله، هر صفحه ای که باز می کنید پایینش کلمه Download نوشته شده که چند تا سرور در اونجا لیست شده که می تونید از یکی از اونها استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که برای رفتن به این سایت از روشهای غیر معمول استفاده نکنید چرا که اگر از روشهای غیر معمول استفاده کنید قادر به دانلود نخواهید بود و الکی مینویسه که سرویس در حال حاضر در دسترس نیست یا یه همچنین چیزی.
در ضمن خواهشاً این پست آخرتون رو هم پاک کنید. چون فعالیت Warez بر خلاف قوانین این سایت است. پیشنهاد می کنم که چنین سوالاتی را در پیامهای خصوصی بپرسید و در تاپیکهای عمومی مطرح نکنید.
موفق باشید...

ELI994
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 07:48 صبح
هر صفحه ای که باز می کنید پایینش کلمه Download نوشته شده که چند تا سرور در اونجا لیست شده که می تونید از یکی از اونها استفاده کنید.

سلام .
من از روشهای غیر معمول برای دانلود استفاده نکردم . ولی با اینهمه هیچکدوم یک از سرورها اجازه دانلود نمیده . اگه میشه یه بار خودتون چک کنین
ممنون

BORHAN TEC
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 10:25 صبح
سلام

اگه میشه یه بار خودتون چک کنین
همین الان چک کردم و هیچ مشکلی نداشت. فقط یک نکته یادم رفت بگم و اون هم اینه که برای دانلود از این سایت سعی کنید که از IDM و ... استفاده نکنید و تنظیمات دانلودر خودتون را یا به صورت صحیح تنظیم کنید و یا کاری کنید که برای دانلود به کار گرفته نشوند. من برای دانلود از این سایت با دانلودر خود مرورگر هیچ مشکلی ندارم.