PDA

View Full Version : نحوه انتقال برنامه نوشته شده به سیستم مشتری

sevenboys
شنبه 12 اسفند 1391, 10:22 صبح
با سلام خدمت اساتسد محترم
چطوری میتونم برنامه ای را که نوشته ام را به سیستم مشتری انتقال بدم؟؟؟؟تو برنامه از کریستال ریپورت استفاده کرده ام.
آیا روشی هست که بتوان تمام دی ال ال های که از انها تو برنامه استفاده کرده ام را به صورت اتوماتیک به پوشه bin انتقال بدم؟ چون من تو برنامه از دی ال ال های زیادی استفاده کرده ام و حالا نمیخواهم یکی یکی اونها را به پوشه bin انتقال بدهم
چطوری میتونم عکس های که استفاده کرده ام را به پوشه bin انتقال بدم؟
و در حالت کلی چطوری میتونم تمام رفرنس های مورد نیاز را به صورت کلی به برنامه اضافه کنم؟
من پوشه دیباگ را به سیستم مشتری انتقال دادم اما هنگام اجرا پیغام runtime error میده

sevenboys
شنبه 12 اسفند 1391, 11:05 صبح
خواهشا یکی راهنمایی کنه

vapa_71
شنبه 12 اسفند 1391, 11:18 صبح
عجله نداشته باشید دوستان حتما جواب درست رو خواهند داد

ولی تا اونجایی که من میتونم راهنمایی کنم بهترین کار ساخت setup برای برنامتون هست . مطمئنا بچه ها بیشتر راهنمایی می کنن

danialafshari
شنبه 12 اسفند 1391, 13:21 عصر
سلام
برای اجرای ریپورت برنامه که کریستال ریپورت است باید روی سیستم مقصد نصب شود
عکس هم Embed می شود مگر اینکه با کد نویسی مسیر بدهید
اگر همه ی dll ها رو می خوای درون فایل Exe بزاری می تونی از Il-Merge استفاده کنی که در سایت موجوده

sevenboys
شنبه 12 اسفند 1391, 16:30 عصر
آیا از publisher که setup میسازه میتونم استفاده کنم برای انتقال فایل ها؟

sevenboys
یک شنبه 13 اسفند 1391, 10:27 صبح
یکی راهنمایی کنه از پابلیشر میشه استفاده کرد؟کسی آموزش استفاده از اون را داره؟

sevenboys
دوشنبه 14 اسفند 1391, 10:03 صبح
استاید یکی یه راه حل بهم پیشنهاد کنه؟
آیا میشه از نرم افزارهای که مورد نیاز است به صورت اتوماتیک خود ویژوال تشخیص بده و ستاپ بسازه؟

sevenboys
دوشنبه 14 اسفند 1391, 14:10 عصر
هیچ کس اینجا ستاپ سازی انجام نداده است؟

sky_in_iran
دوشنبه 14 اسفند 1391, 20:50 عصر
باسلام
از setup خودش استفاده كن100872

Behnam6670
سه شنبه 15 اسفند 1391, 06:43 صبح
هیچ کس اینجا ستاپ سازی انجام نداده است؟
یه پروژه ستاپ ایجاد بکن از نوع ویزاردش.تو صفحه Add برو کل فایلهای پوشه bin رو بریز بعدش finish v, بزن رو پروژه راست کلیک کن و پروژه تو build کن بعد برو تو مسیری که انتخاب کرده بودی فایلارو میریزه تو پوشه debug اونو ببر هرجا خواستی نصب کن

sevenboys
سه شنبه 15 اسفند 1391, 10:29 صبح
با سلام
دوست گرامی این کار را انجام دادم اما هنگام نصب erorr میگیرد و میگوید دات نت فرم ورک باید نصب بشود و.... چگونه میتونم برای برنامه های مورد نیاز هم ستاپ بسازم که همراه با برنامه اصلی به صورت اتوماتیک نصب بشود

یه پروژه ستاپ ایجاد بکن از نوع ویزاردش.تو صفحه Add برو کل فایلهای پوشه bin رو بریز بعدش finish v, بزن رو پروژه راست کلیک کن و پروژه تو build کن بعد برو تو مسیری که انتخاب کرده بودی فایلارو میریزه تو پوشه debug اونو ببر هرجا خواستی نصب کن