PDA

View Full Version : سوال: کمک در نوشتن برنامه در ویژوال بیسیک 6 (vb6)

masoud_2537
شنبه 12 اسفند 1391, 10:48 صبح
100768100769100770

SlowCode
شنبه 12 اسفند 1391, 11:22 صبح
شما کمک میخوای؟ یا خود برنامه رو از ما میخوای؟
نه سلامی نه علیکی!
بشین خودت بنویس، مشکل داشتی در خدمتیم.

masoud_2537
شنبه 12 اسفند 1391, 11:34 صبح
دمتون گرم بابا.

SlowCode
شنبه 12 اسفند 1391, 12:28 عصر
خواهش میکنم این حرفا چیه:لبخند:
اگه تازه کاری اول برو مباحث رو یاد بگیر چون نوشتن یه برنامه به این سادگی ها نیست و مقدماتی داره. حالا نمیدونم در چه سطحی هستی ولی واسه نوشتن این باید علاوه بر دستورات و مفاهیم پایه، باید کار با دیتابیس و دستورات SQL رو یاد بگیری، گزارش گیری، کار با کنترل های مربوط به دیتابسی و ...
اینا چیزی نیست که بتونیم تو این تاپیک توضیح بدیم.
کلی مباحث داره و میتونی تو همین سایت یا گوگل با سرچ کلمه هایی مثل adodc یا adodb یا اس کیو ال یا کار با پایگاه داده در وی بی 6 و ... کتابها و مطالبی رو پیدا کنی.

masoud_2537
شنبه 12 اسفند 1391, 12:34 عصر
مبتدی مبتدی که نیستم یه چیزایی بلدم تاحدودی برنامه رو نوشتم (در حد ساده) ولی گیر من روی این مشکل است که چطوری درخواست های تایید شده را به خروجی تبدیل کنم. حالا اکه شما یه نمونه کاری ... راهنمایی داری کمک کن.ممنون میشم اگه کمکم کنید.

setroyd
شنبه 12 اسفند 1391, 13:36 عصر
اگه خروجی منظور شماس به یه دستور پرینت به پرینتر داده میشه و چاپ میشه و اما در مورد نوشتن اگه برنامه را بخواهی با اکسس بنویسی و امنیت مهم نباشه میشه تو 2 روز مداوم نوشت .

masoud_2537
یک شنبه 13 اسفند 1391, 22:11 عصر
استادان عزیز لطفا کمک کنید مشکلم حل شود من موندم چکار باید بکنم.
من خودم تا جایی پیش رفته ام که اطلاعات تایید شده درخواست واحد ها رو میاره ولی یکی یکی باید اطلاعات وارد بشه. من مولتی سلکت(multi select) همانند عکس شماره 2 میخوام. که بازدن اینتر اطلاعات انتخاب شده بیایند.
خواهش میکنم راهنمایی یا پروژه ای شبیه به این اگه کسی داره کمک کنه.

masoud_2537
سه شنبه 15 اسفند 1391, 12:17 عصر
کسی نبود به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:ناراحت:

m.4.r.m
سه شنبه 15 اسفند 1391, 14:19 عصر
شما اگه تو جداولت RelationShip یا همون ارتباط هارو درست تعریف کرده باشه این قسمت با یه دستور ساده Select قابل نمایش خواهد بود اولا باید دیتابیس رو درست حسابی ساخته باشی دوما دوستان حدود دادن این برنامه 2 روز در صورتی که دو روز فقط می خواد رو این فکر کنی البته اگه حرفه ای باشی 3 سوت می نویسی در ضمن این قسمت دوم شما یه فرم دیگه اس که حالت Visible اون وقتی True میشه که شما کد یا ردیف درخواست رو بهش بدی بعد میاد با یه دستور Inner Join در SQL دو تا جدول رو با کلید های اصلی و خارجی اون چک می کنه برات نشون میده برای خروجی گرفتن هم از VSFLEXGRID استفاده کن کلی امکانات داره می تونی استفاده کنی