PDA

View Full Version : سوال: کنترل نمایش فیلم در فرم ویندوزی با ذلفی

khorsandreza
شنبه 12 اسفند 1391, 15:46 عصر
سلام من با استفاده از اکتیوایکس Windows Media Player فیلم را نمایش و تا حدودی بعضی نیازهای خود را مدیریت میکنم میخواستم بدانم کامپوننت و ابزاری بهتر برای دلفی هست البته یک جا KMP را گفته بودند ولی نتوانستم فایل DLL یا OCX آن را پیدا کنم
تضویر زیر ا ببینید

BORHAN TEC
شنبه 12 اسفند 1391, 17:03 عصر
سلام
نمیدونم که دقیقاً چه قابلیتهایی مد نظر شماست. ولی من در بیشتر موارد از DsPack استفاده می کنم چرا که قابلیتهای زیادی دارد به خصوص اینکه امکان پردازش فریم های مختلف ویدئو را نیز دارید. در هر صورت اگر قابلیت خاصی مد نظرتان است بهتر است که ذکر کنید.
موفق باشید...

khorsandreza
شنبه 12 اسفند 1391, 18:36 عصر
نیازهای من ساده است فقط دسترسی به Event و متدها برایم مهم است فقط میخواهم فیلم را بضورت زمان و یا فرم نمایش بدهد اگر در تصویر هم ببینید بخش نمایش و صدا و ... با استفاده از پنل داگانه ایجاد کردم تا نیازهایم بر آورده شود فقط عمده نیاز من که Windows Media Player آن را ندارد یکی عکس گرفتن از صحنه نمایش فیلم است و دیگر که بتوانم از یک زمان خاص مثلا 1 دقیقه از فیلم را جدا کرده و در یک فایل جداگانه ذخیره کنم
و در اخر DsPack که شما استفاده میکنید سورس یا اکتیو ایکس .

khorsandreza
شنبه 19 اسفند 1391, 12:59 عصر
سلام
نمیدونم که دقیقاً چه قابلیتهایی مد نظر شماست. ولی من در بیشتر موارد از DsPack استفاده می کنم چرا که قابلیتهای زیادی دارد به خصوص اینکه امکان پردازش فریم های مختلف ویدئو را نیز دارید. در هر صورت اگر قابلیت خاصی مد نظرتان است بهتر است که ذکر کنید.
موفق باشید...
سلام
از اینکه مجددا تاپیک را فعال کردم نیاز زیادی به ابزار دارم البته DsPack دانلود کردم بنظر میرسه ایراداتی داره بعضی از ابزارهایش کار نمی کند
اگر دوستان کامپوننت های دیگر (پولی) سراغ دارند ممنون میشم از راهنمایشان