PDA

View Full Version : مشکل در لود کردن فایل SWF و xml

sirmjp
شنبه 12 اسفند 1391, 20:16 عصر
با سلام من یک وب سایت برای خودم طراحی کردم که اول ی انیمیشن به حالت اینترو نمایش داده شده و سپس دکمه هایی را نمایش میدهد که کاربر با کلیک کردن بر روی هر کدوم از دکمه ها گالری تصاویر مربوط به آن لود شده و نمایش داده می شود. گالری عکس هم با XML و اکشن اسکریپت 2 نوشته شده . حال مشکل بنده اینجاست که گالری عکس به صورت کامل و بدون ایراد به تنهایی کار میکند یعنی وقتی گالری عکس رو publish میکنم همه چیز درست کار میکنه ولی وقتی از داخل اینترو با کلیک بر روی هر کدوم از دکمه ها که مربوط به نمایش نمونه کارهای من می باشد کلیک میکنم و فایل swf رو فراخوانی میکنم و لود میشه فایل swf مربوطه به صورت کامل لود میشه و نمایش داده میشه فقط مشکل اینجاست که عکس بزرگ فقط عکس شماره 1 را نمایش می دهد و با کلیک بر روی هرکدوم از Thumb ها بازم همون عکس اولی رو نشون میده در حالیکه گالری عکس وقتی به تنهایی اجرا میکنم بدون ایراد کار میکند. در گالری عکس هم عکسها از داخل فایل xml آدرس دهی شده اند. و مقادیر مربوط به پارامترها و فراخوانی فایل xml از داخل کد نویسی خود فلش AS2 صورت میگیره گالری هم برای نمایش هم از حالت Scroll استفاده شده که با کلیک بر روی هر کدوم از Thumb ها عکس بزرگ مربوط به آن نمایش داده میشود و این مشکل اساسی منه که وقتی از داخل ی فایل دیگه فراخوانی میکنم نمیدونم چرا عکس بزرگ فقط همون عکس 1 رو همش نشون میده خواهشا راهنمایی کنید تا مشکل من برطرف شه. با نهایت تشکر

sirmjp
شنبه 12 اسفند 1391, 20:17 عصر
من کل سایت رو در اختیار شما دوستان عزیزم قرار میدم ایشالله که به کمک شماها بتونم این مشکل رو حل کنم
فایل اینترو که اجرا کنید در صفحه دوم اگه بر روی لوگو کلیک کنید گالری مربوط به آن نمایش داده میشه فقط گالری مربوط به لوگو رو کار کردم واسه همین هم فقط دکمه لوگو کار میکنه
گالری خودش به تنهایی درست کار میکنه ولی وقتی از داخل اینترو لود میکنم فقط عکس شماره 1 رو همش نشون میده
توضیح : جسارتا من در بالا گفتم اگه بر روی دکمه لوگو کلیک کنید گالری مربوطه باز میشه یادم رفت اونکار رو بکنم و بعد آپلود فایل یادم افتاد بعد اینکه برروی لوگو کلیک کردید صفحه جدیدی لود میشه که با کلیک بر روی مربع پایین دکمه لوگو گالری نمایش داده میشه
بی نهایت سپاسگذارم
mohammad.pirmarzabad@yahoo.com
ایمیل منه
از لینک زیر هم میتونین پروژه رو دانلود کنین
http://www.4shared.com/rar/ZbxO-94S/my_flash_work.html
البته من اینترو رو با اکشن اسکریپت 3 کار کردم و گالری AS2 هستش البته با AS2 هم اینترو رو ساختم ولی بازم جواب نگرفتم

magnetbox.ir
یک شنبه 13 اسفند 1391, 12:57 عصر
سلام :

1- اینکه پروژه هاتون رو جایی بذارید که احتیاج به ثبت نام این جور چیزا نداشته باشه و راحت بشه دانلود کرد .

2- شما اگه از امکانات as3 نمی خواهید استفاده کنید پس کل کار رو در as2 انجام بدید

3- اگر a2 کردید اینترو تون رو داخل سیمبل لودر خودتون this._lockroot = true رو بذارید .

من فایل دانلود نکردم اما احتمال می دم که شما از آدرس دهی _root استفاده کرده باشید .

اگر نشد فایل رو جایی بذارید که بی زحمت بشه دانلود کرد .