PDA

View Full Version : سوال: مشکل درنمایش وب ساخته شده.

SONITAJ
شنبه 12 اسفند 1391, 21:55 عصر
سلام
کسی میتونه بهم کمک کنه؟لطفا!! یه وب ساختم زمانی ک با wamp اجراش میکنم .تمام متن ها روبه صورت دایره وخطوط بهم ریخته نمایش میده. ب زیان فارسی هست.
تگ متا رو هم به این صورت نوشتم:
<meta charset="utf-8"/>
تادوساعت قبل درست کارمیکرد ولی حالانه. سیستم رو ری استارت کردم ،تمام فایل هاوصفحات باز رو بستم و 2باره باز کردم ولی درست نشد.چرررررررررررررررررررا

Dead Space
شنبه 12 اسفند 1391, 22:19 عصر
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

این چطور ؟
نکته ی بعدی اینه که صفحاتتون رو باید با encode ، UTF-8 without BOM ذخیره کنید.

SONITAJ
شنبه 12 اسفند 1391, 22:35 عصر
سلام منظورمن همین چیزی که شما نوشتیدبودهست، همین جوری نوشتم.بازم همون وضعه .من باnotepad++ کدهامو نوشتم و ذخیره کردم چیزی که میگید رو نداره. باید چه کنم ک درست بشه؟

MMSHFE
شنبه 12 اسفند 1391, 22:58 عصر
از منوی Encoding گزینه Encode in UTF-8 without BOM استفاده کنید.

SONITAJ
یک شنبه 13 اسفند 1391, 12:04 عصر
سلام
notepad++ رو روی encode in utf8 without BOM تنظیم کردم وسیستمم رو ری استارت کردم ولی بازم همون وضعه. تمام مطالب رو به صورت دایره وخطوط بهم ریخته نشون میده .یابه قولی عجق وجق. چرررررررررررررررررررررررر ررررررررررا؟

MMSHFE
یک شنبه 13 اسفند 1391, 12:12 عصر
اگه توی خود ++Notepad هم بهم ریخته میبینید، از منوی Encoding گزینه Encode in ANSI رو انتخاب کنید و بعد دوباره از همین منو گزینه Convert to UTF-8 without BOM رو انتخاب کنید تا درست بشه.

SONITAJ
یک شنبه 13 اسفند 1391, 12:47 عصر
سلام توی notepad++ درسته وبهم ریختگی نداره ولی زمانی که با ومپ اجراش میکنم که preview اون رو ببینم این جوری میشه.تمام متون روی طفحه وبم درزمان اجرا بهم ریخته است .ولی تمای کدها توی ویرایشگرش درست وبدون بهم ریختگی؟ ممکنه برای ویندوزباشه؟

MMSHFE
یک شنبه 13 اسفند 1391, 18:29 عصر
کد کاملتون رو بگذارین.

SONITAJ
یک شنبه 13 اسفند 1391, 21:53 عصر
سلام
ببخشید میفرستم روی ایمیل خودشما چون نمیدونم چه جوری روی برنامه نویس آپلود کنم.

SONITAJ
دوشنبه 14 اسفند 1391, 22:06 عصر
سلام کسی نمیدونه چرا وب من بهم ریخته اجرا میشه؟ یعنی وقتی روی ومپ اجراش میکنم مطالب فارسی اون بصورت بهم ریخته ودایره نشون میده.چرا؟لطفا یکی ب من کمک کنه لطفا؟:گیج:

MMSHFE
دوشنبه 14 اسفند 1391, 22:49 عصر
لطفاً Team Viewer 8 رو نصب کنید و بعد از اجرا، ID و Pass رو برام پیام خصوصی کنید تا به سیستم شما وصل بشم و از نزدیک ببینم مشکلش چیه.

SONITAJ
سه شنبه 15 اسفند 1391, 20:08 عصر
سلام ببخشید من ویندوز هم عوض کردم 2باره همون وضعه کسی نمی تونه بهم کمک کنه .خواهش میکنم یکی بهم بگه چرا؟:گریه: