PDA

View Full Version : سوال: اشکال خروجی گرفتن در کریستال ریپورت از سی شارپ

davidrobert
دوشنبه 14 اسفند 1391, 15:34 عصر
سلام خسته نباشید من دستورات گزارش گیری در سی شارپ رو نوشتم مشکلی دارم من با اسکول سرور کار میکنم. به هم خطا میده و نمیزاره اجرا بده تا بتونیم گزارش بگیرم ممنون میشم علت خطا من بگید با تشکر فراوان. اول من یه کلاس ایجاد کردم به نام Book و در داخل کلاس بود این رو نوشتم.
public DataTable SelectForReport()
{
DataTable dt = new DataTable();
string sql =@"select * from book";
md.Connect();
dt = md.select(sql);
md.Disconnect();
return dt;
}
md نام دیتا اکسسی که به دیتابیس متصل هستش و یه فرم ایجاد کردم برای گزارش گیری و ریپورت ویور رو روش قرار دادم تا گزارم رو داخل ریپورت ویور چاپ کنم و این هم دستورات داخل فرم ریپورت ویور می باشد.

private void FrmBookReport_Load(object sender, EventArgs e)
{
Book b = new Book();
DataTable dt = b.SelectForReport();
ReportDocument rd = new ReportDocument();
rd.Load("rptbook.rpt");
rd.SetDataSource(dt);
crystalReportViewer1.ReportSource = rd;
crystalReportViewer1.Show();
}

وقتی در فرم کتاب کلیک میکنم تا فرم گزارش گیری رو به هم نشون بده به هم این خطا رو نشون میده و منی این خطا رو متوجه نمیشم به کل من با .net , sql server و کریستال ریپورت 2012 کار میکنم نمی دونم دلیل خطا چی می باشد.و این هم پیغام خطا می باشد.

Could not load file or assembly 'file:///C:\Program Files\SAP BusinessObjects\Crystal Reports for .NET Framework 4.0\Common\SAP BusinessObjects Enterprise XI 4.0\win32_x86\dotnet1\crdb_adoplus.dll' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

davidrobert
سه شنبه 15 اسفند 1391, 14:08 عصر
ممنون میشم کسی سوال من رو جواب بده تو نمایش اطلاعات برای چاپ گزارش ایراد دارم برنامه خطا میده لطفا ببنید ایراد کار من چی هستش با تشکر

m_farahani_8
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 15:32 عصر
برو تو پروپرتیس سالوشن و در تب Biuld
defined trace
رو بزار رو
x86

rsheytoonak
شنبه 07 تیر 1393, 21:20 عصر
برو تو پروپرتیس سالوشن و در تب Biuld
defined trace
رو بزار رو
x86

سلام من این تنظیمات رو واسه vs 2012 میخوام کسی میتونه راهنماییم کنه

khokhan
شنبه 07 تیر 1393, 22:31 عصر
ممنون میشم کسی سوال من رو جواب بده تو نمایش اطلاعات برای چاپ گزارش ایراد دارم برنامه خطا میده لطفا ببنید ایراد کار من چی هستش با تشکر
سلام
داخل فایل app.config بعد از تگ </connectionStrings> این کد رو قرار بده و پروژه رو rebuild کن :لبخند:

<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
<supportedRuntime version="v4.0"/>
</startup>

mrprestige
شنبه 11 مرداد 1393, 14:02 عصر
با عرض سلام ، من پروژه ای نوشتم به زبان #C بانکمم SQL 2008 هستش ولی وقتی میخوام خروجی بگیرم و برنامه رو اجرا کنم اون قسمت که باید با Crystal Report اجرا بشه این خطا رو میده من سیستمم 64 بیتی هست و نسخه Crystal Report Runtime 64bit نصب کردم اما بازم این خطا رو داد لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم هنگ کردم
121895

FBNFBM
دوشنبه 13 مرداد 1393, 20:18 عصر
سلام
من یه فاکتور طراحی کردم که می خواهم رو کریستال ریپورت گزارش بگیرم ازش ،تو کریستال یه گزارش طراحی کردم بعد توش یه ساب ریپورت طراحی کردم ،حالا اطلاعات فاکتور مثل شماره فاکتور ونام مشتری و.... اینا رو مستقیم از روی فرم توسط پارامترها ارسال میکنم !
ولی اطلاعات قلم سفارش رو از روی بانک وارد میکنم
حالا مشکلم اینه که این دوتا رو تو دو تا تابع براش نوشتم وبراش ریسورس گذاشتم حالا هر کدوم دیرتر اجرا بشه از همون ریسورس استفاده میشه و منم خوام دوتاش باشن
لطفا راهنمایی کنید !!! دوستان،

امیر مهرشاد
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 20:44 عصر
با عرض سلام ، من پروژه ای نوشتم به زبان #C بانکمم SQL 2008 هستش ولی وقتی میخوام خروجی بگیرم و برنامه رو اجرا کنم اون قسمت که باید با Crystal Report اجرا بشه این خطا رو میده من سیستمم 64 بیتی هست و نسخه Crystal Report Runtime 64bit نصب کردم اما بازم این خطا رو داد لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم هنگ کردم
121895
سورس ارسالتو بزار تا دقیق ببینیم چی میگی ؟

mrprestige
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 21:30 عصر
دستتون درد نکنه خودم انقد باهاش ور رفتم تا درست شد ، باید کامپایلر JIT رو از تو #C غیر فعال می کردم . بازم ممنون :تشویق: