PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری

aboulfazl950
سه شنبه 15 اسفند 1391, 07:30 صبح
سلام! دوستان میدونه چه طور باید قفلی نوشت که برنامه فقط روی اولین سیستمی که اجرا می شود کار کند؟
منظورم اینه که فایل اصلی خریداری شده با فایل کپی شده تفاوت داشته باشد.لطفا کمک کنید

daneshjo90
سه شنبه 15 اسفند 1391, 11:20 صبح
با سلام

به محض اینکه برنامه نصب شد چندتا کپی از یه فایل رو به قسمت های مختلف سیستم کاربر کپی کنی و وقتی به کامپیوتر دگ انتقال یافت جستجو کنه ببینه اگه اون فایل ها نباشن پیام بده که این برنامه کپی شده است و لطفا برنامه اصلی را خریداری نمائید

امیدوارم راه حلم به دردت خورده باشه

موفق باشی

pedram.11
سه شنبه 15 اسفند 1391, 12:00 عصر
به نظرم بهترین روش استفاده از وب سرویس هست چون راحت با یک مانیتورینگ میشه کار با فایل رو دور زد
برای وب سرویس کمی برای هاست خرج برمیداره اما خب بنظرم روش عاقلانه همینه

البته اینو بگم اگه قفل نرم افزاری بزارید که تا رجیستر نشه نمیشه از همه ی قابلیت های برنامه استفاده کرد و همین تفاوت برنامه خریداری شده با کپی شده هست، اگه هم که از قفل سخت افزاری استفادی کنید که چه بها

aboulfazl950
سه شنبه 15 اسفند 1391, 16:51 عصر
با سلام

به محض اینکه برنامه نصب شد چندتا کپی از یه فایل رو به قسمت های مختلف سیستم کاربر کپی کنی و وقتی به کامپیوتر دگ انتقال یافت جستجو کنه ببینه اگه اون فایل ها نباشن پیام بده که این برنامه کپی شده است و لطفا برنامه اصلی را خریداری نمائید

امیدوارم راه حلم به دردت خورده باشه

موفق باشی

ممنون .ولی اگر کل برنامه نصب کپی شد چی؟ دوباره روی کامپیوتر دیگر هم فایلها کپی می شود!!!

aboulfazl950
سه شنبه 15 اسفند 1391, 16:53 عصر
به نظرم بهترین روش استفاده از وب سرویس هست چون راحت با یک مانیتورینگ میشه کار با فایل رو دور زد
برای وب سرویس کمی برای هاست خرج برمیداره اما خب بنظرم روش عاقلانه همینه

البته اینو بگم اگه قفل نرم افزاری بزارید که تا رجیستر نشه نمیشه از همه ی قابلیت های برنامه استفاده کرد و همین تفاوت برنامه خریداری شده با کپی شده هست، اگه هم که از قفل سخت افزاری استفادی کنید که چه بها

با تشکر.ولی نیازی به اینقدر امنیت ندارد فقط میخواهم معلوم شود که برنامه کپی است یا نه

pedram.11
سه شنبه 15 اسفند 1391, 17:20 عصر
وقتی فایلی کپی بشه دقیقا همون فایل ساخته میشه شما بایدیک کد رجیستر و یا شناسه ای برای برنامه بذارید به هرحال

c-sharp_South
سه شنبه 15 اسفند 1391, 17:41 عصر
منو به یاد لوح و قلم انداخت این موضوع.
یادمه برنامه بهمون یک کد میداد . ما کد رو میدادیم به پشتیبانی و پشتابانی کد فعال سازی رو میداد به ما.
همین عمل رو من خودم شخصا در نیمباز انجام دادم.
برنامه چند کد ترکیبی از اطلاعات هارد و ... رو میگرفت و به بعد از Replace شدن حروف ها . مشتری کد رو به من میداد و من کد فعال سازی رو
به اون شخص میدادم و استفاده میکرد و کد فقط مخصوص اطلاعات سیستم اون شخص بود.
اگه میخوای که از این روش استفاده نکنی به نظر من تنها راه اینه که از طربق ftp یک سیستم طراحی کنی که همین عمل رو انجام بده.

danialafshari
سه شنبه 15 اسفند 1391, 18:24 عصر
سلام! دوستان میدونه چه طور باید قفلی نوشت که برنامه فقط روی اولین سیستمی که اجرا می شود کار کند؟
منظورم اینه که فایل اصلی خریداری شده با فایل کپی شده تفاوت داشته باشد.لطفا کمک کنید

شما با نوشتن یک کد سیستم و کد محصول می تونید کارتون رو انجام بدید

Pr0grammer
سه شنبه 15 اسفند 1391, 19:14 عصر
این موضوع (قفل نرم افزاری) بارها در این سایت مطرح و راهکارهای مختلفی براش بررسی شده؛ حتی کدهای مربوطه رو هم می تونید پیدا کنید....
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید.

aboulfazl950
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 06:06 صبح
این موضوع (قفل نرم افزاری) بارها در این سایت مطرح و راهکارهای مختلفی براش بررسی شده؛ حتی کدهای مربوطه رو هم می تونید پیدا کنید....
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید.

هیچ کدام از آنها به کارم من نیامد
من میخواهم برنامه اصل از کپی مشخص باشد . همین.

c-sharp_South
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 10:42 صبح
عزیزم اگه میخوای اصل از کپی مشخص باشه و واسه هر سیستم به طور جداگونه یک ورژن اصل داشته باشه
باید یا پشتیبانی اینترنتی بزاری یا برنامه از طریق اینترنی و آنلاین و اتوماتیک پشتیبانی بگیره.
زیاد دردسر نداره .