PDA

View Full Version : حذف Null اضافی

mralone
سه شنبه 15 اسفند 1391, 09:09 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه

من یه تعدادی پرسنل دارم میخوام تعداد رکوردهای کدم ضریبی از 16 باشه (البته تویه عکس رکورد ها کمتر نمایش داده شده و هر شخص هم یک کد شناسایی داره) برای هر شخص این وضعیت اعمال بشه. مثلا : شخص 7 دریافتی داره و 17 تا کسور پس باید برای دریافتی 25 ردیف خالی و برای کسور 15 ردیف خالی بندازه بعد میخوام اینا رو به رویه هم باشه.
این شکل صحیحه :

100892

این شکل غلطشه :

100893

البته این برای یک نفره من میخوام برای چند نفر اعمال کنم.
ممنون میشم بهم کمک کنین.

mehdi.mousavi
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 09:06 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه من یه تعدادی پرسنل دارم میخوام تعداد رکوردهای کدم ضریبی از 16 باشه (البته تویه عکس رکورد ها کمتر نمایش داده شده و هر شخص هم یک کد شناسایی داره) برای هر شخص این وضعیت اعمال بشه. مثلا : شخص 7 دریافتی داره و 17 تا کسور پس باید برای دریافتی 25 ردیف خالی و برای کسور 15 ردیف خالی بندازه بعد میخوام اینا رو به رویه هم باشه. این شکل صحیحه :

100892

این شکل غلطشه :

100893

البته این برای یک نفره من میخوام برای چند نفر اعمال کنم. ممنون میشم بهم کمک کنین.

سلام.
اگر درست حدس زده باشم، چنین Query ای رو برای تزریق مستقیم به نرم افزاری جهت گزارشگیری نیاز دارید. درست میگم؟
و اینکه رکوردها ضریب 16 باشن هم، احتمالا از اینجا ناشی میشه که در هر صفحه حداکثر می تونید 16 رکورد نمایش بدید.
اگر اینطوره، متاسفانه باید بگم در اشتباه هستید. SQL Server نرم افزار ساخت گزارشات نیست که شما اینطور Fine Grained
شده قصد دارید داده ها رو از SQL Server بگیرید. این منظق باید در Middle Layer شما پیاده سازی بشه. اگرپه با Tally Table ها
می تونید اینکارو انجام بدید، اما مطلقا چنین چیزی رو توصیه نمی کنم.

اگر هم برداشتم اشتباه هستش، لطفا Script های تولید جداول رو همراه چند رکورد برای نمونه اینجا قرار بدید، تا بشه صورت مساله
رو دقیق متوجه شد و پاسخی برای اون ارائه کرد. ضمیمه کردن دو عکس بدون هیچ توضیحی در مورد سطر ها و ستون های جدول،
کمکی به پاسخگویی به این تاپیک نخواهد کرد.

موفق باشید.