PDA

View Full Version : سوال: چگونه میتوان rss را مدیریت کرد؟

somayeh22
سه شنبه 15 اسفند 1391, 11:55 صبح
سلام به همه دوستان
من دارم یه پرتال خبری با asp.net طراحی میکنم و برای اینکار باید از rss وب سایت های خبری دیگه استفاده کنم.ولی همینطور که میدونید موقع استفاده از rss همه قسمتها به سایت ما اضافه میشه اما من میخوام این rss رو به قسمت های مختلف تقسیم کنم و هر کدوم رو در صفحه های مختلف سایتم استفاده کنم. مثلا وقتی rss اخبار رو میگیرم بخش اخبار فرهنگی اون رو به بخش اخبار فرهنگی خودم منتقل کنم و همینطور بخشهای دیگه ش.یا مثلا اخباری رو که از اون سایت ها میگیرم تو دیتا بیس خودم ذخیره کنم.ولی نمیدونم چه طوری rss رو تقسیم بندی کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

fakhravari
سه شنبه 15 اسفند 1391, 12:40 عصر
هر سایت خبری معلوم وع خبرش .
موقع دریافت خبراش یک فیلد موضوع اضافه کن.

somayeh22
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 11:06 صبح
ممنون از کمکتون ولی من متوجه نشدم چطوری فیلد موضوع اضافه کنم.میشه بیشتر توضیح بدید.موقع دریافت rss یک سایت جایی نداره که فیلد موضوع انتخاب کنیم.یا شاید شما متوجه سوال من نشدید.سوالم این که چطوری خبرهای سایت ای دیگه رو بر اساس موضوع جدا کنم و وارد سایت خودم کنم.ممنونم بیشتر توضبح بدید.

hamed_hossani
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 14:34 عصر
معمولا خبر ها فرهنگی، علمی و ... rss های مختلقی دارند با ادرس متفاوت .فکر می کنم این طور که شما گفتید باید از ادرس سایت صاحب rss مدیریت صورت گرفته باشه!

EnKamran
پنج شنبه 17 اسفند 1391, 00:46 صبح
تجربه کوچیکی دارم، با آر اس اس ها سر و کله زدم. بیشتر آر اس اس ها یگ تم خاص دارن برای ارسال مطالبشون مثل عنوان، متن، عکس، تاریخ و ... که دسته بندی هم معمولا میفرستن، ولی خوب اگه ساختن آر اس اس رو انجام داده باشید میبینید که میتونید خودتون فیلد اضافه یا کم کنید، که ممکنه بعضی سایت ها دسته بندی مطلب رو نذارن توی آر اس اس و در این صورت دیگه شما نمی تونی کاری کنی.