PDA

View Full Version : اضافه کردن به محتویات قبلی کریستال ریپورت در حین اجرای برنامه

FreeMagic
سه شنبه 15 اسفند 1391, 20:46 عصر
سلام
قبل از هرچیز من برای کریستال ریپورت از روش ویزارد استفاده نکردم و با کدنویسی طراحی کردم ولی این برنامه بیش از 10 نوع گزارش داره و فقط برای درست کردن یکیشون مشکل دارم
من میخوام به محتوای قبلی کریستال ریپورت دوباره اضافه بکنه. کلا جریان کار این گزارش این طوریه:
یه برنامه حسابداری هست. این گزارش قراره تراکنش های اعضا رو پشت سر هم بیاره.
اگه یک عضو انتخاب شده بود که توی همون صفحه اول مشخصات فردی اون (به طور خلاصه) نوشته شده و تراکنش ها رو نمایش میده ولی اگه بیش از یک عضو بود تراکنش های نفر اول رو نشون میده و در صفحه بعد تراکنش های نفر دوم و ..... به همین صورت تا تعداد نفرات مشخص شده تراکنش های اونا نمایش بده
ممکنه یه نفر تراکنش هاش توی کمتر از یک صفحه یا مثلا یک و نیم صفحه باشه. تراکنش های نفر بعد باید از صفحه بعد نمایش داده بشه
یعنی یه همچین کاری میخوام بکنم
int i = i + x;
ولی این کار رو میخوام با کریستال انجام بدم.
نمیدونم منظورم رو تونستم درست برسونم یا نه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید

reza_ali202000
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 02:14 صبح
یه گروپ توی طراحی کریستالتون بسازین و اونو تمام صفحه کنید.
گروپ هم بر اساس شخص باشه. به همین راحتی.
سوال دومتون هم درست متوجه نشدم ولی فک کنم منظورتون روتت کردن متنها باشه. که با کلیک راست و پروپرتیز یه گزینه به نام دیگری(چرخش) داره که میزارید روی 90 درجه درست میشه.

FreeMagic
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 20:39 عصر
یه گروپ توی طراحی کریستالتون بسازین و اونو تمام صفحه کنید.
گروپ هم بر اساس شخص باشه. به همین راحتی.
سوال دومتون هم درست متوجه نشدم ولی فک کنم منظورتون روتت کردن متنها باشه. که با کلیک راست و پروپرتیز یه گزینه به نام دیگری(چرخش) داره که میزارید روی 90 درجه درست میشه.
برای سوال دوم آره منظور من همون هست ولی این مسیری که شما گفتین رو ندیدم
در حالت عادی توی عرض صفحه بیشتر از 20 سانت نداره در صورتی که اگه بخوام صفحه افقی چاپ کنم تقریبا عرض صفحه 30 سانت میشه

FreeMagic
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 20:40 عصر
ضمنا برای موضوع اصلی فرض کنید میخوام گروه بندی بر اساس member.id باشه ولی هرکاری کردم مشکل داره