PDA

View Full Version : دلیل استفاده شما از win form چیه؟

kingtak
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 01:03 صبح
لطفا یکی از گزینه های نظر سنجی بالای صفحه رو انتخاب کنید!!!
سلام دوستان
من این تاپیک رو ایجاد کردم تا بدونم دلیل اینکه خیلی ها هنوز هم هنوزه از ویندوز فرم استفاده می کنن.با وجود تکنولوژی پیشرفته WPF که خیلی حرفه ای تره از طرفی هر کسی میتونه راحت ازش استفاده کنه باز اکثرا ویندوز فرم اینهمه طرفدار داره.
با وجود اینکه اکثرا کسایی که از ویندوز فرم استفاده می کنن حرفه ای هستن!!!!!
لطفا هر کس دلیل استفادشو از یکی از گزینه های نظرسنجی انتخاب کنه!:لبخندساده:

لطفا اگه پاسخ شما غیر از گزینه های بالاست توی پست جدید بیان کنید!

khokhan
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 01:19 صبح
سلام دوستان
من این تاپیک رو ایجاد کردم تا بدونم دلیل اینکه خیلی ها هنوز هم هنوزه از ویندوز فرم استفاده می کنن.با وجود تکنولوژی پیشرفته WPF که خیلی حرفه ای تره از طرفی هر کسی میتونه راحت ازش استفاده کنه باز اکثرا ویندوز فرم اینهمه طرفدار داره.
با وجود اینکه اکثرا کسایی که از ویندوز فرم استفاده می کنن حرفه ای هستن!!!!!
لطفا هر کس دلیل استفادشو از یکی از گزینه های نظرسنجی انتخاب کنه!:لبخندساده:

لطفا اگه پاسخ شما غیر از گزینه های بالاست توی پست جدید بیان کنید!

درود بر شما

من سه تا عادت دارم که اگه سرم هم بره اونارو تنها نمی زارم:لبخند:

1 سیگار می کشم

2 هنگام فکر کردن چونه مو می خوارم

3 از winform نمی تونم دست بکشم

kingtak
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 18:10 عصر
تا حالا 100 نفر از این صفحه بازدید کردن ولی فقط 5 نفر به خودشون زحمت دادن و دکمه نظر سنجی رو فشار دادن!:متعجب:
دوستان توجه کنید نظر شما می تونه در تصمیم گیری مدیران بخش WPF و دوستان فعال بخش کمک کنه.

پس خواهش میکنم توی این نظر سنجی شرکت کنید!

pedram.11
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 19:31 عصر
به نظر من برای طراحی برنامه ای با Wpf وقت بیشتری باید گذاشت؛ بنابراین واسه خودم کمتر پیش میاد که با wpf طراحی کنم

FreeMagic
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 19:48 عصر
تا حالا 100 نفر از این صفحه بازدید کردن ولی فقط 5 نفر به خودشون زحمت دادن و دکمه نظر سنجی رو فشار دادن!:متعجب:
دوستان توجه کنید نظر شما می تونه در تصمیم گیری مدیران بخش WPF و دوستان فعال بخش کمک کنه.

پس خواهش میکنم توی این نظر سنجی شرکت کنید!
کاش میشد نظر سنجی رو طوری میگذاشتی که چند گزینه رو انتخاب کنیم نه اینکه فقط یک گزینه از بین اونا
چون جواب من دو تای اولی هست. البته نظر خودم (فعلا) هست

kingtak
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 20:08 عصر
به نظر من برای طراحی برنامه ای با Wpf وقت بیشتری باید گذاشت؛ بنابراین واسه خودم کمتر پیش میاد که با wpf طراحی کنم

اگه منظورتون اینه که وقتی با WPF کار میکنید مشغول میشید به زیبایی ظاهری و... این یه مشکل حساب نمیشه!:بامزه:
در غیر اینصورت طراحی برنامه با WPF نسبت به ویندوز فرم اونقدر ها هم که شما می گید وقت گیر نیست یعنی اصلا وقت گیر نیست.در حال عادی مثل ویندوز فرم هر کنترلی رو که خواستید رو میکشید میندازید روی فرم و ....فقط WPF یه سری امکانات اضافه بهتون میده که استفادش اختیاریه.
در ضمن اگه از WPF استفاده کنید ابزار قدرتمندی مثل Blend در اختیار دارید تا بدون کد نویسی ظاهر برنامه تون رو به زیباترین شکل دربیارید.هرچند مزیتهای فنی زیادی داره واین فقط مزیت ظاهریشه.
مثلا سرعت برنامه هایی که با WPF طراحی میشن بیشتره.
با اینحال چه دلیلی داره که باز از ویندوز فرم استفاده کنید؟

bsflasher
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 22:24 عصر
بدلیل اینکه محیط اجرای برنامه ام فقط تا دات نت ۲ رو ساپورت میکنه و بنابراین wpf نمیشه استفاده کرد