PDA

View Full Version : دفترچه تلفن

meghdad.safari
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:21 عصر
من یک دفترچه تلفن با امکانات زیاد نظیر جستجو ، حذف ، ویرایش ، چاپ، در یافت 18 نوع اطلاعات از هر فرد و .....
هر کی خواست واسم mailبزنه
meghdad.safari@gmai.com (mailto:meghdad.safari@gmai.com)

hadi2345
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:36 عصر
با سلام .

آقای صفاری با سورس یا بدون سورس ؟؟؟؟؟. چند تا عکس هم از برنامه میذاشتین بد نبود .

موفق باشید .

meghdad.safari
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 23:53 عصر
با سلام .

آقای صفاری با سورس یا بدون سورس ؟؟؟؟؟. چند تا عکس هم از برنامه میذاشتین بد نبود .

موفق باشید .

سلام به لینک زیر برو چون من قبلا اشتباهی توی بخش C این برنامه رو گداشته بودم

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=37199&page=2
در ضمن با پوزش مقداد صفری نه صفاری

ab_ba
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 07:37 صبح
برای من هم بفرست البته سورس
ab_fazli@yahoo.com

vb341
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 21:11 عصر
vb341bab@yahoo.com
ممنون

meghdad.safari
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 23:09 عصر
سلام دوستان
در صورتی که ویژوال بیسیک روی سیتم شما نصب است ، فایل زیر را دانلود کنید .در فایل زیردو برنامه دفترچه تلفن با ظاهر مختلف اما کارکرد یکسان وجود دارد. در ضمن رمز عبور و نیازمندیها در همین فایل قرار دارد. این برنامه را درویندوز ایکس پی سرویس پک دوم نوشتم. البته این رو برای این میگم که اگه جای دیگه کار نکرد بد نگید .عکسهای برنامه هم از لینک دوم بردارید.در ضمن فونتها هم همراهش هست.

اگه کار نکرد تماس بگیرید

01426224835 مقداد صفری

Meghdad.safari@gmail.com (mailto:Meghdad.safari@gmail.com)

vb341
جمعه 28 بهمن 1384, 01:06 صبح
دوست عزیز دست شما درد نکنه

karzari
شنبه 29 بهمن 1384, 20:22 عصر
آقای صفری عزیز از اونجایی که برنامه شما میتونه جنبه آموزشی هم داشته باشه پس با قوانین سایت مغایرت نداشته و خیلی هم مفید واقع میشه.
در ادامه من برنامه شما رو گرفتم اما نوشته ها خرابه فونت ها رو هم نصب کردم اما درست نشد در ضمن باید بگم که برنامه شما اطلاعات رو در فایل ذخیره میکنه که به راحتی قابل مشاهده میباشد شما باید در فکر ایجاد یک دیتابیس باشید تا دیگه مشکل دزدیده شدن اطلاعات رو نداشته باشید چرا که دیتا بیس بهترین راه ذخیره سازی اینگونه اطلاعات محرمانه میباشد .
من یک برنامه شبیه به برنامه شما در محیط borland c++ builder دارم مینویسم که به زودی در تاپیک مخصوص به اون مشاهده خواهید کرد و تفاوتش با برنامه شما اینه که از دیتابیس استفاده میکنه که هم سرعت برنامه میره بالاتر و هم امنیت و قدرت برنامه.

meghdad.safari
شنبه 29 بهمن 1384, 22:48 عصر
این فایل رو هم کنار بقیه فایلها بگذارید تا ظاهر دفترچه تلفن بهتر شود
:شیطان: :تشویق: :متفکر: :چشمک:

meghdad.safari
شنبه 29 بهمن 1384, 22:55 عصر
این هم سورس برنامه دوباره گذاشتمش . چون تازه یک اشتباهشو بر طرف کردم . حتما شما هم اگه رمز عبور رو اشتباهی میدادین ، برنامه ارور میداد . خب حالا نمیده.
در ضمن آقای کارزاری از نظرتان متشکرم . اگر مقدور است در این زمینه مرا یاری کنید .

با تشکر

H_SH_VB
یک شنبه 30 بهمن 1384, 00:06 صبح
آقا متشکر
لطف کردی

هانی هاشمی
دوشنبه 01 اسفند 1384, 14:29 عصر
دستت درد نکنه جالب بود

شاپرک
دوشنبه 01 اسفند 1384, 14:49 عصر
مرسی عالی بود

hamed.p
سه شنبه 02 اسفند 1384, 20:41 عصر
برای من هم بفرستید

متشکرم

hamed_p_1370@yahoo.com

meghdad.safari
سه شنبه 02 اسفند 1384, 22:36 عصر
برای من هم بفرستید

متشکرم

hamed_p_1370@yahoo.com

چی بفرستم ؟ واضح تر بگو.

fatemeh amiri
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 00:39 صبح
با سلام
لطفا این برنامه را برایم ارسال فرمایید
آدرس میل بنده :
amiri64@gmail.com
با تشکر از شما

saina2006
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 02:48 صبح
برنامه در صفحه اول هست می تونی دانلود کنی

karzari
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 01:49 صبح
سلام آقای صفری
خیلی خوشحالم که تونستید در این تاپیک طرفداران زیادی پیدا کنید
اما من هنوز هم مسمم هستم که شما باید از یک دیتابیس استاده کنید
پسورد شما در فایل db1.exe قابل مشاهده است و هم این که مشخصات افراد را در یک فایل دیگر باز میکند که باز هم قابل مشاهده است اگر از دیتابیس استفاده میکردید می تونستید روش پسورد بزارید هرچند من خودم در ضمینه استفاده از دیتا بیس در bcb به مشکلات زیادی برخورد کردم اما Vb بهتر میتونه از دیتابیس پشتیبانی کنه . برنامه شما قدرت نشان دادن عکس رو داره که فقط دایرکتوری مخصوص به عکس رو ذخیره میکنه که با از بین رفتن عکس نه تنها عکس باز نمیشه و از لحاظ تئوری برنامتون error خواهد داد البته باید بگم که من هنوز موفق نشدم برنامتون رو به طور کامل باز کنم و فقط با استفاده از معلوماتی که در زمینه استفاده فایل دارم اضحار نظر میکنم که امید وارم درست باشه و اگر هم غلط بود از قبل عذر خواهی میکنم
اما در کل برنامتون از لحاظ طراحی پوسته یا ایجاد فرم ها و ابزار ها بسیار با سلیقه و جالب بود و همینطور استفاده از رنگ ها و محل قرار گرفتن ابزارها بسیار عالی است در ضمن استفاده از اسکین هم خوب است که جای تقدیر و تشویق داره و اما یه انتقاد دیگه به نظر من شما نباید اطلاعات مربوط به افرادی که فقط خودتون میشناسید رو در برنامتون قرار بدید اطلاعات برنامه شما باید خام باشه یا اینکه فقط در رابطه با خودتون باشه
به هر حال این نظرات بنده بود متشکرم

meghdad.safari
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 22:44 عصر
با تشکر از آقای کارزاری عزیز به خاطر لطف بی شائبه و راهنمائی های دوستانه شان

اولاً این برنامه همانطور که قبلاً گفتم ( یادم نیست اینجا یا در دیگر مکالماتمان) یک برنامه معمولی و فقط جهت یادگیری بود و به خاطر همین آن را روی سایت قرار دادم
دوماً اگر در لیست برنامه یک سری اطلاعات اضافی بود بنده پوزش می طلبم اشتباهی این اطلاعات وارد شده است.(مانند اسامی افراد که البته این در نسخه ای که تقدیم آقای کارزاری شد موجود است نه در نسخه ای که روی سایت است.)
سوماً دیگه هیچ کس نظر نداره ؟ همه زحمتها رو باید آقای کارزاری بکشه ؟ یعنی برنامه اینقدر . . .

موفق باشید

fatemeh amiri
جمعه 05 اسفند 1384, 10:30 صبح
خیلی عالی بود
برای من که اصلا نمیتونم شماره تلفن ها رو بیاد داشته باشم خیلی مورد استفاده قرار میگیرد.
امیدوارم در همه مراحل زندگی وهمین طور کاری موفق و پیروز باشید.

vb341
جمعه 05 اسفند 1384, 12:19 عصر
در مورد بانک اکسس هم خوب راحت میشه پسورد بانک رو پیدا کرد
من تو اداره برا دفترچه تلفن یه برنامه با وی بی و sql server نوشتم و خیلی هم جالب در اومده اگر شد براتون میزارم تا استفاده کنید .

meghdad.safari
دوشنبه 15 اسفند 1384, 22:37 عصر
سلام
مثل اینکه همه مثل من امتحان دارند .واسه همین دیگه هیچکی پیغام نمی ذاره .بابا ما امتحانمون تموم شد شما ها چطور . یا اینکه نکنه از تاپیک برنامه بدتون اومده. اگه فکر می کنید خسته کننده شده ببندیمش ؟!!!

ms_zandy
سه شنبه 16 اسفند 1384, 17:25 عصر
دست شما در نکنه واقعا جالب بود

Mh.Bijari
دوشنبه 01 خرداد 1385, 01:25 صبح
آقا این برنامه رو برای منم بفرستید. اگه میل کنید ممنون میشم.
Bijari@Gmail.com