PDA

View Full Version : حرفه ای: باز کردن یک فایل ویدئوی خیلی سنگین داخل برنامه

morteza271
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 12:35 عصر
سلام دوستان.
من دارم یه برنامه مینویسم که داخل این برنامه یه فرم دارم که داخل این فرم باید یه ویدئوی خیلی سنگین نمایش داده بشه. البته این فرم رو با WPF طراحی کردم و از کنترل MediaElement خود WPF برای نمایش این ویدئو استفاده میکنم.
حالا مشکلم اینه که چون این ویدئو خیلی کیفیتش بالا و حجمش هم 2 گیگ هست وقتی شروع به پخش میشه خیلی کند پخش میشه و کلی هی قطع میشه!!!
البته اینم بگم وقتی این ویدئو رو با Media Player ویندوز اجرا میکنم مشکلی نداره ولی از طریق برنامه مشکل داره!

به نظرتون باید چیکار کنم تا این مشکل برطرف بشه؟؟

sohil_ww
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 13:13 عصر
کامپونیته اجرایو windowsmedia کن ببین فرقی می کنه !

morteza271
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 13:28 عصر
کامپونیته اجرایو windowsmedia کن ببین فرقی می کنه !
ممنون دوست عزیز.
ولی این windowsmedia چی هست؟ من که نمیدونم چطوری باید توی wpf ازش استفاده کنم!!!
باید رفرنس خاصی اضافه کنم؟؟

linux
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 15:16 عصر
سلام دوستان.
من دارم یه برنامه مینویسم که داخل این برنامه یه فرم دارم که داخل این فرم باید یه ویدئوی خیلی سنگین نمایش داده بشه. البته این فرم رو با WPF طراحی کردم و از کنترل MediaElement خود WPF برای نمایش این ویدئو استفاده میکنم.
حالا مشکلم اینه که چون این ویدئو خیلی کیفیتش بالا و حجمش هم 2 گیگ هست وقتی شروع به پخش میشه خیلی کند پخش میشه و کلی هی قطع میشه!!!
البته اینم بگم وقتی این ویدئو رو با Media Player ویندوز اجرا میکنم مشکلی نداره ولی از طریق برنامه مشکل داره!

به نظرتون باید چیکار کنم تا این مشکل برطرف بشه؟؟
هر گیگ را چند کیلو حساب کردی که به نظرت سنگین آمد؟!
http://www.codeproject.com/Articles/411827/Using-the-MediaPlayer-in-WPF

morteza271
پنج شنبه 17 اسفند 1391, 14:29 عصر
هر گیگ را چند کیلو حساب کردی که به نظرت سنگین آمد؟!

چه با مزه !!!! مواظب خودت باش.

morteza271
پنج شنبه 17 اسفند 1391, 14:32 عصر
تقریبا متوجه شدم مشکل از کجاست!
من چون ویدئو رو داخل یه فرمی که خودم ساخته بودم واسه پخش فبلم استفاده میکردم و اون فرم کمی سنگین بود!!
که بر اساس جلو رفتن فرم یه سری اتفاقات رخ میداد که باعث میشد این مشکل بوجود بیاد وگرنه وقتی که از MediaElement در یه فرم خالی استفاده کردم مشکل حل شد.
از همه دوستان ممنونم...
موفق باشید