PDA

View Full Version : فرمت ارسال اطلاعات پرداخت حقوق به بانک ها

PetekDincos
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 15:11 عصر
با سلام
در نرم افزارهای حقوق و دستمزد برای ارسال لیستی شماره حساب و حقوق کارمندان به بانک برای پرداخت حقوق به صورت یکجا در یه فایل txt ، من فرمت ارسال این لیست برای هر بانک را از کجا بدست بیارم چون تو سایت بانک ها رفتم یه چنین چیزی پیدا نکردم ممنون می شم دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارند راهنمایی کنند . با تشکر

linux
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 15:22 عصر
با سلام
در نرم افزارهای حقوق و دستمزد برای ارسال لیستی شماره حساب و حقوق کارمندان به بانک برای پرداخت حقوق به صورت یکجا در یه فایل txt ، من فرمت ارسال این لیست برای هر بانک را از کجا بدست بیارم چون تو سایت بانک ها رفتم یه چنین چیزی پیدا نکردم ممنون می شم دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارند راهنمایی کنند . با تشکر
معمولا در سایت بانک قسمت بانکداری مدرن فیلدهای مورد نیاز به همراه فرمت مورد نظر قرار می‌دهند اگر نبود به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کنید و این اطلاعات را بخواهید.

PetekDincos
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 21:45 عصر
با سلام
دوستان دیگه ای اگر اطلاع کامل دارند راهنمایی کنند . با تشکر

با سلام