PDA

View Full Version : سوال: در خواست کد تثبیت ریجستری در وی بی

avanghost
جمعه 18 اسفند 1391, 00:01 صبح
با سلام خدمت دوستان

من کد تثبیت ریجستری رو لازم دارم که مثلا با یک چک باکس کنار اون گزینه می ذارم و با تیک زدن اون مثلا این کدها روی ریجستری اعمال بشه
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVe rsionInternet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:

MaxConnectionsPerServer (۱
MaxConnectionPerl_OServer (۲

ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کلیک راست کنید و از قسمت [New]، روی [DWORD] کلیک کنید.

سپس عبارت شماره ۱ را بنویسید . برای عبارت شماره ۲ هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کلیک کنید و در قسمت [Value data] برای گزینه اول عدد ۸ و برای گزینه دوم حرف a را وارد کنید و سیستم را Restart کنید.

و با برداشتن تیک اون تغییرات اعمال شده پاک بشه یا غیر فعال بشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن با تشکر.

avanghost
جمعه 18 اسفند 1391, 10:08 صبح
از دوستان کسی نیست کمک کنه

avanghost
شنبه 19 اسفند 1391, 15:34 عصر
ببخشید از دوستان کسی نیست؟

the king
شنبه 19 اسفند 1391, 21:28 عصر
با سلام خدمت دوستان

من کد تثبیت ریجستری رو لازم دارم که مثلا با یک چک باکس کنار اون گزینه می ذارم و با تیک زدن اون مثلا این کدها روی ریجستری اعمال بشه
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVe rsionInternet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:

MaxConnectionsPerServer (۱
MaxConnectionPerl_OServer (۲

ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کلیک راست کنید و از قسمت [New]، روی [DWORD] کلیک کنید.

سپس عبارت شماره ۱ را بنویسید . برای عبارت شماره ۲ هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کلیک کنید و در قسمت [Value data] برای گزینه اول عدد ۸ و برای گزینه دوم حرف a را وارد کنید و سیستم را Restart کنید.

و با برداشتن تیک اون تغییرات اعمال شده پاک بشه یا غیر فعال بشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن با تشکر.

غیر فعال یا حذف نداریم، میشه حذف اش کرد اما نباید اینکار رو بکنید. بهتره برای غیر فعال شدن مقدار پیشفرض 8 رو بهشون بدید.
این Registry.cls رو سالها پیش نوشته بودم. کار با Registry رو خیلی ساده می کنه.

101177

avanghost
یک شنبه 20 اسفند 1391, 23:23 عصر
از دوستان کس دیگه ای هست کمک کنه؟

the king
دوشنبه 21 اسفند 1391, 00:06 صبح
از دوستان کس دیگه ای هست کمک کنه؟

من که کد برنامه تون رو نوشتم و پیوست کردم، حالا اگه قراره به تیم چند نفری بهتون کمک کنند خود دانید.

avanghost
دوشنبه 21 اسفند 1391, 17:51 عصر
ببخشید دوست عزیز می تونید یکم توضیح بدید من چطور می تونم برنامه کنترل ریجستری رو طراحی کنم ممنون میشم.

می خوام برنامه ای شبیه این برنامه طراحی کنم اینی که پیوست کردم مشکل داره و نمی دونم مشکلش کجاست.

لینک برنامه (http://up.velveleh.ir/uploads/13630143471.zip)

the king
دوشنبه 21 اسفند 1391, 20:42 عصر
ببخشید دوست عزیز می تونید یکم توضیح بدید من چطور می تونم برنامه کنترل ریجستری رو طراحی کنم ممنون میشم.

می خوام برنامه ای شبیه این برنامه طراحی کنم اینی که پیوست کردم مشکل داره و نمی دونم مشکلش کجاست.

لینک برنامه (http://up.velveleh.ir/uploads/13630143471.zip)

مشکل اش از دید شما چیه؟

avanghost
سه شنبه 22 اسفند 1391, 14:02 عصر
کلا کد های ریجستری رو ثبت نمی کنه و باید یک برنامه هم مثل این به عنوان پروژه درسمون آماده کنم