PDA

View Full Version : کار نکردن صفحه بندی gridview

morteza_mokhtari
جمعه 18 اسفند 1391, 22:50 عصر
سلام دوستان بنده تویه سایتم یه دونه گرید ویو گذاشتم و تویه code behind اطلاعات رو از پایگاه میخونم و به گرید ویو بایند میکنم که مشکلی نداره و کار میکنه فقد صفحه بنده اون مشکل داره که اگه مثلا بر رویه صفحه 2 گرید کلیک کنم به صفحه 2 نمره از ispostback هم تویه page load استفاده کردم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

saeed31641
جمعه 18 اسفند 1391, 23:06 عصر
لطفا کامل . خوانا سوالاتو بنویس .خودت بخون چی نوشتی

mohammad973
شنبه 19 اسفند 1391, 00:36 صبح
نیازی به پست بک دادن نداره دوست عزیز . اگر کدهاتونو بگذارید میشه کمک کرد

aebrs@yahoo.com
شنبه 19 اسفند 1391, 01:20 صبح
برای صفحه بندی روشهای مختلفی وجود دارد. ظاهرا شما همه دیتا را از سمت اس کیو ال خوانده اید و در دیتاگرید ریخته اید و می خواهید که از امکانات خود دیتا گرید استفاده کنید؟ یا شاید هم بخواهید دیتا را سمت اس کیو ال صفحه بندی کنید و بعد آنرا نمایش دهید که این روش مطلوبتر خواهد بود. با مشخص شدن اطلاعات تکمیلی میتوان جواب بهتری به شما داد.

morteza_mokhtari
شنبه 19 اسفند 1391, 21:50 عصر
دوستان شرمنده بنده یکم نوشتارم ضعیف هستش تویه متن بالا غلط هم زیاد دارم.(با عرض پوزش) مشکل من اینه که صفحه بندی گرید ویو کار نمیکنه و وقتی رویه صفحه 2 گرید ویو کلیک میکنم به صفحه 2 نمیره.ببنید وقتی گرید ویو رو از طریق sqldatasource بایند میکنم صفحه بندی اون درست هست و کار میکنه ولی وقتی از طریق کد نویسی در قسمت code behind این عمل رو انجام میدم صفحه بندی گرید ویو کار نمیکنه و به صفحه 2 نمیره این هم کد بنده.امیدوارم این دفعه دیگه خوب نوشته باشم.

GridView_Category.DataSource = (from p in StoneDatabase.StoneGenarations
join p2 in StoneDatabase.Person_StoneGenerations
on p.GenerationID equals p2.GenerationID
join p3 in StoneDatabase.Persons on p2.PersonID equals p3.PersonID
where p3.PersonName.Contains(searchText)
select p);
GridView_Category.DataBind();