PDA

View Full Version : حرفه ای: ذخیره داده دریافت شده ازsslبه صورتprotobufوذخیره و فراخوانیبا فرمتjpeg

mahak006
یک شنبه 20 اسفند 1391, 01:22 صبح
شرمنده . عنوان یه مقدار واضح نیست . در کل من یه همچین کاری میخوام بکنم :
داده از دوربینsslبه سیستمم داره میاد و نرم افزار بره نمایش این داده دارم ( تصاویر دوربین ) که امکان ذخیره سازی هم داره .
اما من ۲ تا مشکل دارم . یکی اینکه می خوام تو هر فریم داده ای که دریافت می کنم ، بین تصاویر دریافت شده داده هایی مربوط به اون فریم که تو سیستمم محاسبه شده ذخیره کنم .یعنی یه پروتوباف نیاز دارم که هر فریم رو که می گیره،داده ی مربوطه رو کنارش قرار بده و بعدش فریم بعدر رو با داده ی مربوطه تو فیل ، ذخیره کنه.
مشکل دومم اینه که می خوام تصاویر رو با فرمت Jpeg تو پروتوباف قرار بدم و موقع فراخوانی (load) کردن پروتوباف ، با همون فرمت بخونم .
لطفا تو هر کدوم از این ها اطلاعاتی که به درد می خوره دارید ، حتما بگید . کارم خیلی لنگه . همین طور اگه جایی از متن ، نامفهوم صحبت کردم ، بگید تا بیشتر توضیح بدم .
خیلی نیاز دارم . ممنون می شم کمکم کنید .:گریه:

mahak006
یک شنبه 20 اسفند 1391, 03:07 صبح
شرمنده فک کنم یه مقدار توضیح در موردssl نامفهومه .
ssl منظور دوربین ssl ست که تو لیگ ربات های ssl ( small size leage) استفاده می شه .ما از این دوربین تصاویر رو توسط کابل فایر وایر می گیریم .
اما من لازم دارم برنامه ای بنویسم که کاری که گفتم رو انجام بده .
توجه : این دوربین بره کار تو زمین سایز کوچک نیست . اتفاده ی دیگه ای دارم ازش می کنم . اما با این توضیحات ، راحت تر می شه دوربین رو بیان کرد .

mahak006
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 16:04 عصر
کسی نیست بتونه جایی از این کمک کنه ؟ یا توضیحات واضح نیست ؟