PDA

View Full Version : سوال: نحوه ای ارتباط دیتابیس با دستگاه حضور و غیاب انگشتی

hileila
دوشنبه 21 اسفند 1391, 12:07 عصر
سلام
من برنامم با دیتابیس اکسس چطور میتونم دیتابیسم رو به دستگاه حضور وغیاب انگشتی ربط بدم که هم اطلاعات رو بخونه وهم ثبت کنه فایل دموی دستگاه رو خووندم ولی چیزی متوجه نشدم

Tiam121
دوشنبه 21 اسفند 1391, 14:00 عصر
از چه دستگاهی استفاده میکنی؟

هر دستگاه یک سری کلاس ، متد ، تابع برای خواندن اطلاعات از حافظه خودش داره که باید به کمک این توابع اطلاعات رو بخونی و ثبت کنی.چیز پیچیده ای نیست

PetekDincos
دوشنبه 21 اسفند 1391, 14:43 عصر
با سلام
فکر کنم این دستگاه ها یه فایل خروجی مثل Text و یا Excel داشته باشند که بشه از این فایل ها استفاده کرد و اطلاعات مربوط به پرسنل رو تو برنامه خودمون بارگذاری کنیم من هم می خواستم بدونم ایا فرمت مربوط به خروجی دستگاه ها در فایل Text,Excel در همه دستگاه ها یکی هست و یا از دستگاهی به دستگاه دیگه فرق می کنه و اون فایل راهنمای مربوط به دستگاه ها رو از کجا پیدا کنم . با تشکر

HAMID484
دوشنبه 21 اسفند 1391, 19:57 عصر
من دو سه مدل دستگاه حضور و غیاب دیدم. اما دیتابیس هاشون قفل شدس و فکر میکنم dll هایی که هم که برای ارتباط با دستگاه هست با خود فایل exe یکی شده باشه تا کسی نتونه ی برنامه دیگه ای برای اون دستگاه طراحی کنه. و خلاصه ی جوری طراحی شده که فقط خود شرکت ارائه دهنده میتونه امکانات رو کم و زیاد کنه

Tiam121
سه شنبه 22 اسفند 1391, 07:10 صبح
با سلام
فکر کنم این دستگاه ها یه فایل خروجی مثل Text و یا Excel داشته باشند که بشه از این فایل ها استفاده کرد و اطلاعات مربوط به پرسنل رو تو برنامه خودمون بارگذاری کنیم من هم می خواستم بدونم ایا فرمت مربوط به خروجی دستگاه ها در فایل Text,Excel در همه دستگاه ها یکی هست و یا از دستگاهی به دستگاه دیگه فرق می کنه و اون فایل راهنمای مربوط به دستگاه ها رو از کجا پیدا کنم . با تشکر

نحوه ذخیره اطلاعات(فیلدهایی که ذخیره میسه) و دسترسی به اطلاعات توی هر دستگاه متفاوت هست.فایل راهنما رو هم باید از شرکت دستگاه تهیه کنی که بعضیا واسه dll و راهنما هزینه دریافت میکنن

Tiam121
سه شنبه 22 اسفند 1391, 07:12 صبح
من دو سه مدل دستگاه حضور و غیاب دیدم. اما دیتابیس هاشون قفل شدس و فکر میکنم dll هایی که هم که برای ارتباط با دستگاه هست با خود فایل exe یکی شده باشه تا کسی نتونه ی برنامه دیگه ای برای اون دستگاه طراحی کنه. و خلاصه ی جوری طراحی شده که فقط خود شرکت ارائه دهنده میتونه امکانات رو کم و زیاد کنه

اینجور نیست دوست عزیز من با چندتا دستگاه کار کردم شما اگر با شرکت یا نمایندگی دستگاه مورد نظرت در ارتباط باشی میتونی dll رو جدا تهیه کنی و ازش استفاده کنی

mohsenbahari
چهارشنبه 30 بهمن 1398, 18:57 عصر
شما اگر قصد کار با دستگاههای zktecho داشته باشید sdk هاش موجوده . فقط یکی طرز کار با sdk بمن یاد بده ممنون میشم