PDA

View Full Version : حرفه ای: خطا در اجرای فایل Exe برنامه

JaVa
سه شنبه 22 اسفند 1391, 12:14 عصر
سلام و درود بر شما.

خطای زیر در هنگام اجرای فایل exe برنامه نمایش داده می شود.

--------------------------------------------------
03/12/2013 12:54:06 ق.ظ
An error occurred creating the form. See Exception.InnerException for details. The error is: Parameter is not valid.
Inner :
Parameter is not valid.
Stack :
at Library_3._0.My.MyProject.MyForms.Create__Instance __[T](T Instance) in 17d14f5c-a337-4978-8281-53493378c1071.vb:line 190
at Library_3._0.My.MyProject.MyForms.get_LoginForm1()
at Library_3._0.My.MyApplication.OnCreateMainForm() in C:\Users\MRG\Desktop\Library 3.0 full\My Project\Application.Designer.vb:line 35
at Microsoft.VisualBasic.ApplicationServices.WindowsF ormsApplicationBase.OnRun()
at Microsoft.VisualBasic.ApplicationServices.WindowsF ormsApplicationBase.DoApplicationModel()
--------------------------------------------------

An error occurred creating the form. See Exception.InnerException for details. The error is: Parameter is not valid.

حالا اون خطا در این قسمت که در کلاس Application Design رخ داده

<Global.System.Diagnostics.DebuggerStepThroughAttri bute()> _
Protected Overrides Sub OnCreateMainForm()
Me.MainForm = Global.Library_3._0.LoginForm1
End Sub

این خط بود

Me.MainForm = Global.Library_3._0.LoginForm1

چرا این خطا گرفته میشه!!؟؟؟

یه نکته ای رو باید خاطر نشان کنم که همیشه با اجرای برنامه خطا نمایش داده نمیشه بلکه بعضی مواقغ این خطا رو نشون میده(وقتی برنامه رو پست سرهم اجرا می کنم معلوم نیست شاید هم بار اول نشون داده بشه)

با تشکر

JaVa
سه شنبه 22 اسفند 1391, 15:27 عصر
xxnagin سلام.

مشکل از اینجا نیست.

لطفا کمک کنید:عصبانی++:

فرید نجفلو
سه شنبه 22 اسفند 1391, 22:52 عصر
سلام
به نظر من خطای شما دقیقا مربوط به اون خط نیست
احتمالا خطای شما حین ایجاد فرم LoginForm1 ایجاد میشه
و به احتمال زیاد کد های Desginer و متد InitialComponent (مکنه این مکاندقیق نباشه)
شما سعی کنید تو قسمت های دیگه برنامه چند نمونه از اون فرم بزنید اگه مشکلی پیش بیاد باید تو خود فرم و مخصوصا تنظیمات کنترل ها ( و باز مخصوصا مال دات نت بار) دقیت بیشتری بکنید

اگه باز موفق نشدید یه فرم جدید(خالی) به پروژه اضافه کنید ، داخل Load اون یه نمونه از فرم بالا رو بسازید نمایش بدید و فرم خالی رو بدون نمایش ببندید
در واقع منظورم اینکه با تیست راه های مختلف مکان خطای اصلی رو پیدا کنید

JaVa
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 07:11 صبح
تشکر از همه مشکل حل شد!