PDA

View Full Version : دانلود رایگان 90 دقیقه فیلم آموزشی از مجموعه آموزشی وب پک

Iman.Aali
سه شنبه 22 اسفند 1391, 22:45 عصر
سلام

اگه تا حالا به دنبال یادگیری طراحی سایت بوسیله HTML و CSS، برنامه نویسی تحت وب با استفاده از زبان C#‎‎‎ و تکنولوژی ASP.NET ، درک مفاهیم پایگاه داده ها و بانک اطلاعاتی SQL Server رفته باشید؛ حتما متوجه شدین که جای خالی فیلمهای آموزشی به زبان پارسی چقدر تو این حوزه احساس میشه.

میتونم بگم من تمام فیلمهای موجود تو این زمینه رو بررسی کردم. اما اکثر اونها یا خیلی مقدماتی بودن و به یکسری مباحثی پرداخته بودن که توی بازار کار هیچ کاربردی ندارن و صرفا هدفشون تولید چند ساعت فیلم بوده و یا اینکه به صورت خودآموز نبودن. یعنی از سر کلاس ضبط شده بودن و اصلا با هدف عرضه به صورت فیلم آموزشی ساخته نشده بودن اما به عنوان فیلم آموزشی و با قیمتی تقریبا معادل قیمت کلاس به فروش میرسوندن!

نمیخوام از مزایای فیلمهای آموزشی بگم چون شکی توش نیس که قدرت انتقال یه فیلم چقدر میتونه سریعتر و بهتر از روشهای دیگه باشه. اما به راستی چرا ما با وجود اینکه اینهمه برنامه نویس و توسعه دهنده با استعداد داریم، تو این حوزه انقدر ضعف داریم؟ دلایل زیادی داره که شاید اینجا جای مناسبی برای پرداختن بهش نباشه.

در هر حال وقتی عدم وجود یه پکیج مناسب تو این زمینه رو احساس کردم تصمیم گرفتم اقدام به تولید فیلم های آموزشی با کیفیت و کاربردی تو این زمینه کنم.

نتیجش تولید بیش از 18 ساعت فیلم شد که با همه فیلمهای پارسی ای که تا الان دیدین متفاوته. قصد تبلیغ محصولم و شرح اونو تو این تاپیک ندارم. من حدود 90 دقیقه از فیلم هارو که تکه هایی از کلیه فصلهای اونه به صورت رایگان برای دانلود گذاشتم. این فیلمها خودش جنبه آموزشی داره و دیدنشون خالی از لطف نیست.

برای اینکه دانلود دموی این فیلم ها راحتتر باشه اونارو به سه قسمت تقسیم کردم. شما میتونین با مراجعه به این لینک (http://tizlearning.com/weblog/4) اونارو دانلود کنین. و یا اینکه از این لینکها برای دانلود بخش اول (http://tizlearning.com/Files/Demo-Part1of3.zip)، بخش دوم (http://tizlearning.com/Files/Demo-Part2of3.zip) و بخش سوم (http://tizlearning.com/Files/Demo-Part3of3.zip) استفاده کنید.

خوشحال میشم تو این تاپیک در خصوص مباحث فنی مربوط به فیلم ها بحث کنید.

موفق باشید

ایمان عالی

bahmant2
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 21:45 عصر
با سلام و تشکر از فیلم های آموزشی ،ببخشید میخواستم بدونم من که تو برنامه نویسی تازه کارم کلاس برم بهتره یا از این پکیج شما میتونم استفاده کنم؟
آخه دموشو که دانلود کردم خیلی مباحث پیشرفته ای میگفتین که بعضی هاشو اصلا متوجه نشدم مثلا بخش AbstractClass ها
اما اون بخشی کهJoinها رو با استفاده از پاورپوینت توضیح میدادین واقعا جالب بود و فهمیدم اونو کاملا،بعد یه سوال دیگه اینکه به نظرتون میشه تو تعطیلات عید همه فیلمهای این پکیج رو دید و یه سایت رو از اول تا آخر باهاش بسازیم؟ (بازم میگم من خیلی سابقه برنامه نویسی ندارما!)

Iman.Aali
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 19:18 عصر
با سلام و تشکر از فیلم های آموزشی ،ببخشید میخواستم بدونم من که تو برنامه نویسی تازه کارم کلاس برم بهتره یا از این پکیج شما میتونم استفاده کنم؟
آخه دموشو که دانلود کردم خیلی مباحث پیشرفته ای میگفتین که بعضی هاشو اصلا متوجه نشدم مثلا بخش AbstractClass ها

سلام
دوست عزیز من سعی کردم آموزش به شیوه ای باشه که هم برای آماتورها و هم غیر آماتورها کاربردی باشه. قطعا توی 18 ساعت هیچ کس نمیتونه همه چیز رو کامل پوشش بده. خود #C برا خودش دنیایی داره و ساعتها آموزش نیاز داره. اما تو این بسته سعی شده به مباحثی پرداخته شه که شما تو دنیای وب باهاش زیاد سر و کار دارین. شما اگه الان بخواین که دوره کامل WebPack رو بگذرونین بیشتر از نصف زمان دوره به زبان برنامه نویسی پرداخته میشه اما همه اونا تو دنیای وب لازم نیست. در هر حال تا اون حدی که شما بتونی به قول معروف گلیم خودتو از آب بکشی بیرون تو این بسته پوشش داده شده. از چگونگی تعریف متغیر و کامنت نویسی تو #C بگیر تا مباحث پیشرفته مربوط به ارث بری و رمزنگاری اطلاعات و غیره. سرفصل ها رو میتونین اینجا (http://tizlearning.com/ASPtopics.aspx) مشاهده کنین.
دلیل اینکه میفرمایین بخش مربوط به AbstractClassهارو متوجه نشدین خب اینه که مباحث قبلی اون رو مشاهده نکردین و با توجه به اینکه تازه کارم هستید این امر کاملا طبیعیه!

بعد یه سوال دیگه اینکه به نظرتون میشه تو تعطیلات عید همه فیلمهای این پکیج رو دید و یه سایت رو از اول تا آخر باهاش بسازیم؟ (بازم میگم من خیلی سابقه برنامه نویسی ندارما!)

بستگی به خودتون داره که چقد بخواین زمان بذارین و چقد از خودتون علاقه نشون بدین. کل این فیلمها 18 ساعته و قطعا بعد از مشاهده اونا و تسلط پیدا کردن رو مطالبی که مطرح میشه میتونین یه سایت داینامیک با امکانات قابل قبول بسازین. اما اینو به یاد داشته باشین که فقط با فیلم دیدن یا سر کلاس رفتن هیچ موقع یه Developer نمیشین، پروژه هایی که تو طول این مجموعه آموزشی ساخته میشن رو باید خودتون مجددا بنویسین و سعی کنید اونارو Customize کنین و امکانات بیشتری بهشون اضافه کنید. با انجام اینکارها در نهایت یه سایت خواهید داشت!
موفق باشید.

monireh jojo
یک شنبه 27 اسفند 1391, 16:23 عصر
سلام ایمان جان
دموی مجموعه آموزشیتون رو دانلود کردم خیلی خوب بود برام
همه مجموعه تون رو میخوام چطور باید تهیه کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

Iman.Aali
یک شنبه 27 اسفند 1391, 20:58 عصر
سلام ایمان جان
دموی مجموعه آموزشیتون رو دانلود کردم خیلی خوب بود برام
همه مجموعه تون رو میخوام چطور باید تهیه کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون
سلام عرض شد.
خواهش میکنم. فک میکنم شما تو سایتم کامنت گذاشته بودین.
برای خرید کافیه از منوی سفارش آنلاین سایت استفاده کنید!
موفق باشید

vahid7811
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 02:45 صبح
سلام آقا ایمان

دمو رو دانلود کردم خیلی خوب بود اما تا اونجا که من متوجه شدم البته با توجه به این فایل های دمو یه ضعفی که وجود داره مثل اکثر فیلم های آموزشی چه داخلی چه خارجی مطالب تئوریکه البته در این سه قسمتی که شما قرار دادین خیلی مطالب جالبی وجود داشت اما ای کاش در کنار این همه زحمتی که کشیدید در آخر دوره آموزشی یه سایت رو مثل یه سایت خبری و یا یه cms در حد متوسط رو از ابتدا آموزش می دادین تا نحوه استفاده از کد هایی رو که در طول دوره آموزشیتون آموزش دادین بصورت عملی در قالب یک پروژه به کار می بردین تا ما مبتدیا بهتر اون ها رو درک کنیم مثل نحوه ثبت خبر در سایت ،نحوه نمایش اخبار،،ثبت نظرات کاربران،قسمت آمار سایت،نمایش تازه ترین اخبار و هر آنچه برای یه سایت خبری یا یه cms معمولی لازمه البته این صحبت ها رو من با توجه و دیدن این 3 بخش گفتم و شاید شما در انتهای آموزشتون این مباحث رو قرار داده باشین...

Iman.Aali
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 16:28 عصر
سلام آقا ایمان

دمو رو دانلود کردم خیلی خوب بود اما تا اونجا که من متوجه شدم البته با توجه به این فایل های دمو یه ضعفی که وجود داره مثل اکثر فیلم های آموزشی چه داخلی چه خارجی مطالب تئوریکه البته در این سه قسمتی که شما قرار دادین خیلی مطالب جالبی وجود داشت اما ای کاش در کنار این همه زحمتی که کشیدید در آخر دوره آموزشی یه سایت رو مثل یه سایت خبری و یا یه cms در حد متوسط رو از ابتدا آموزش می دادین تا نحوه استفاده از کد هایی رو که در طول دوره آموزشیتون آموزش دادین بصورت عملی در قالب یک پروژه به کار می بردین تا ما مبتدیا بهتر اون ها رو درک کنیم مثل نحوه ثبت خبر در سایت ،نحوه نمایش اخبار،،ثبت نظرات کاربران،قسمت آمار سایت،نمایش تازه ترین اخبار و هر آنچه برای یه سایت خبری یا یه cms معمولی لازمه البته این صحبت ها رو من با توجه و دیدن این 3 بخش گفتم و شاید شما در انتهای آموزشتون این مباحث رو قرار داده باشین...
سلام، ممنون از نظرتون
باید خدمتتون عرض کنم که من خودم از مخالفای سرسخت کلاسها و فیلمهایی هستم که صرفا رو مباحث تئوری تمرکز میکنن، آموزشها باید بگونه ای باشه که دانشجو بتونه نتیجه اون رو در عمل ببینیه. برای هر مطلبی که آموزش دادم سعی کردم مورد کاربردش رو بیان کنم. اما باید این رو قبول کرد که آموزش خوب آموزشیه که مطالب عملی و کاربردی رو در کنار مباحث تئوری پوشش بده. وقتی دانشجو مفهموم شی گرایی رو درک نکرده ما چجوری میتونیم بهش #C یاد بدیم؟! بعضی از موارد واقعا لازمه تا به مباحث تئوری پرداخته بشه. در هر حال ما نهایت تلاش خودمون رو کردیم تا آموزش ها به صورت کاربردی باشه. مثلا تو فصل هشتم در حدود 3 مباحث مربوط به ADO.NET گفته شد و یه پایگاه داده مخصوص فروشگاه آنلاین طراحی و پیاده سازی شد. در ادامه فصلها به این پایگاه داده متصل میشیم و دانشجو با استفاده از مباحثی که تو فصلهای قبلی یاد گرفته میتونه کوئری های مختلفی رو که لازم داره رو این پایگاه داده اجرا کنه.
بعد از مشاهده کلیه فصلهای این مجموعه خود دانشجو توانایی طراحی و پیاده سازی همون CMS ای که شما فرمودین رو قطعا داره و با استفاده از چیزهایی که یاد گرفته صد در صد توانایی ایجاد یک وب سایت داینامیک مثه همین سایت TizLeaning رو خواهد داشت، اما قبول دارم که میشد به عنوان حسن ختام مجموعه تو یه فصل جدا از ابتدا تا انتها یه CMS ایجاد کرد ولی خب واقعا وقت نکردم! البته در فکرش هستم تو یه بسته جداگونه اینکار رو انجام بدم و به عنوان مکمل این مجموعه تو سایت قرارش بدم.
موفق باشید

vahid7811
جمعه 16 فروردین 1392, 00:40 صبح
سلام، ممنون از نظرتون
باید خدمتتون عرض کنم که من خودم از مخالفای سرسخت کلاسها و فیلمهایی هستم که صرفا رو مباحث تئوری تمرکز میکنن، آموزشها باید بگونه ای باشه که دانشجو بتونه نتیجه اون رو در عمل ببینیه. برای هر مطلبی که آموزش دادم سعی کردم مورد کاربردش رو بیان کنم. اما باید این رو قبول کرد که آموزش خوب آموزشیه که مطالب عملی و کاربردی رو در کنار مباحث تئوری پوشش بده. وقتی دانشجو مفهموم شی گرایی رو درک نکرده ما چجوری میتونیم بهش #C یاد بدیم؟! بعضی از موارد واقعا لازمه تا به مباحث تئوری پرداخته بشه. در هر حال ما نهایت تلاش خودمون رو کردیم تا آموزش ها به صورت کاربردی باشه. مثلا تو فصل هشتم در حدود 3 مباحث مربوط به ADO.NET گفته شد و یه پایگاه داده مخصوص فروشگاه آنلاین طراحی و پیاده سازی شد. در ادامه فصلها به این پایگاه داده متصل میشیم و دانشجو با استفاده از مباحثی که تو فصلهای قبلی یاد گرفته میتونه کوئری های مختلفی رو که لازم داره رو این پایگاه داده اجرا کنه.
بعد از مشاهده کلیه فصلهای این مجموعه خود دانشجو توانایی طراحی و پیاده سازی همون CMS ای که شما فرمودین رو قطعا داره و با استفاده از چیزهایی که یاد گرفته صد در صد توانایی ایجاد یک وب سایت داینامیک مثه همین سایت TizLeaning رو خواهد داشت، اما قبول دارم که میشد به عنوان حسن ختام مجموعه تو یه فصل جدا از ابتدا تا انتها یه CMS ایجاد کرد ولی خب واقعا وقت نکردم! البته در فکرش هستم تو یه بسته جداگونه اینکار رو انجام بدم و به عنوان مکمل این مجموعه تو سایت قرارش بدم.
موفق باشید

ممنون از پاسخ گویتون
اگر این بسته مکمل جداگانه رو هم تهیه کنید که خیلی عالی میشه
به هر حال من قصد سفارش این محصول خوب شما رو دارم و ظرف چند روز آینده این کارو خواهم کرد...

Iman.Aali
جمعه 16 فروردین 1392, 14:20 عصر
ممنون از پاسخ گویتون
اگر این بسته مکمل جداگانه رو هم تهیه کنید که خیلی عالی میشه
به هر حال من قصد سفارش این محصول خوب شما رو دارم و ظرف چند روز آینده این کارو خواهم کرد...

در ضمن شما آموزش خصوصی هم می دین که بعد از مشاهده ویدیو های آموزشی شما بتونم دانشم رو در این زمینه کامل تر کنم؟لطفا هزینه هر ساعت رو اعلام کنید ممنون میشم در ضمن من ساکن کرج هستم...
خواهش میکنم، اگه فرصت کنم حتما اینکار رو انجام میدم.
در خصوص کلاس خصوصی هم با توجه به فشردگی زمانم میتونم یکی دو جلسه در حد رفع اشکال در خدمتتون باشم، نگران هزینه هم نباشین!
موفق باشید

hamid_shrk
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 11:54 صبح
سلام

دموی محصولتونو دیدم، نسبت به محصولات مشابه واقعا حرفهایی واسه گفتن داشت. البته هنوز جا برای کار خیلی زیاد داره، مثلا میتونستی برای نتیجه گیری رو یه پروژه CMS کار کنی. در هر حال خسته نباشید.

Iman.Aali
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 19:08 عصر
سلام

دموی محصولتونو دیدم، نسبت به محصولات مشابه واقعا حرفهایی واسه گفتن داشت. البته هنوز جا برای کار خیلی زیاد داره، مثلا میتونستی برای نتیجه گیری رو یه پروژه CMS کار کنی. در هر حال خسته نباشید.
سلام
ممنون از نظرتون، بله دوستان دیگه هم به این نکته اشاره کرده بودن. البته من مطمئنم که با مشاهده این فیلمها دانشجوها خودشون میتونن یه CMS از ابتدا تا انتها طراحی کنن. در هر حال بزودی سورس یه CMS که با استفاده از آموزش های همین مجموعه آموزشی ساخته شدرو برای دانلود رایگان توی سایت قرار میدم.

i.RB92
سه شنبه 03 دی 1392, 21:44 عصر
خیلی عالی بود آقای عالی، من این بستتون رو تهیه کردم خواستم اینجا هم تشکر کرده باشم:)