PDA

View Full Version : نحوه ساختن نسخه دمو برای برنامه

FreeMagic
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 22:15 عصر
من یه برنامه رو به طور کامل نوشتم. برای فعال سازی هم یه کدایی گذاشتم (فعلا کاری به نحوه کار کردن کدها نداریم)
مسلما این پروژه فروشی هست.
این کد رو میشه برای نسخه دمو راحت برداشت ولی برای بقیه کار چی کار میشه کرد که برنامه براشون اجرا بشه ولی طوری کار کنه که فقط با محیطش آشنا بشن و نتونن کاری بکنن؟ تا زمانی که نسخه کاملش رو بخرن و اونوقت کار کنه واسشون

docendo
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 22:43 عصر
از بس گنگ و نامفهوم نوشته ای که کسی از گفته ات چیزی سر در نمی آورد اما آنچه فهمیدم این پروژه شما فروشی است و میخواهید براش دمو بسازید
شما یا باید مقداری پول خرج کنی که یک برنامه اینستالر بخری تا بتوانی با آن دمو برای پروژه ات بسازی یا دو نمونه از برنامه ات بسازی که در نمونه اول مقداری از برنامه های پروژه ات را از کار بیندازی و به مشتری تحویل دهید وقتی مشتری از پروژه ات راضی بود پول پرداخت میکند و شما اصل پروژه ات را برایشان ارسال میدارید

FreeMagic
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 23:59 عصر
شرمنده گنگ بود ولی بله منظورم رو دقیقا درست متوجه شدید
گزینه اول رو که بی خیال:لبخند:
گزینه دوم رو دیگه الان نمیتونم کاری بکنم چون کار نرم افزار تموم شده!
برای اینکه نسخه دمو بشه میشه کاری کرد که وقتی میخواست از برنامه خارج بشه محتویات تمام جداول دیتابیس خالی بشه؟ این طوری عملا برنامه بدون استفاده میشه!
یا یه تایمر بزارم هر 2 دقیقه اطلاعات دیتابیس (یعنی همون محتویات جداول) رو پاک کنه؟
این 2 راه امکان پذیر هستن؟ واقعا تبدیل به دمو میشه یا مشکل داره؟

daneshjo90
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 00:19 صبح
با سلام

شما که داری میگی اون کد فعال سازی رو برمیدارن پس این کد رو هم برمیدارن دگ ؟
باید مثل گفته دوستمون یه برنامه دگ از برنامه اصلیت بسازی و برای دکمه های ثبت و جستجو و ... کد ننویسی
اینطوری میتونی به صورت دمو بهش نگا کنی

موفق باشی

FreeMagic
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 00:23 صبح
با سلام

شما که داری میگی اون کد فعال سازی رو برمیدارن پس این کد رو هم برمیدارن دگ ؟
باید مثل گفته دوستمون یه برنامه دگ از برنامه اصلیت بسازی و برای دکمه های ثبت و جستجو و ... کد ننویسی
اینطوری میتونی به صورت دمو بهش نگا کنی

موفق باشی
برای کد فعالسازی منظور من این بود که خودم برش میدارم
بعد این طور که از اوصاف پیداست برای امنیت کار هیچ راهی جز برداشتن کدها نیست! چون در هر صورت امکان سو استفاده باز هست

daneshjo90
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 00:27 صبح
این طور که از اوصاف پیداست برای امنیت کار هیچ راهی جز برداشتن کدها نیست! چون در هر صورت امکان سو استفاده باز هست

آره دوست عزیز

فقط برای اینکه یکم سختر بشه باز کردن کدهات از برنامه های مبهم ساز استفاده کن

بنظرم شاید یکم سخت کنه کرک کردن برنامه ات رو
با اینکه اصلا دوست ندارم برنامه ی هیچکسو کرک کنن

چون خودم برنامه نویسی میکنم میدونم چقد زحمت کشیده میشه برای نرم افزار

موفق باشی

docendo
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 01:53 صبح
شما یا باید مقداری پول خرج کنی که یک برنامه اینستالر بخری تا بتوانی با آن دمو برای پروژه ات بسازی

شرمنده گنگ بود ولی بله منظورم رو دقیقا درست متوجه شدید
گزینه اول رو که بی خیال:لبخند:
؟

یعنی هم خدا را میخواهید و هم خرما را
اینطور که نمیشود شما پروژه ات را خواهی فروخت میتونی قیمت برنامه اینستالر را روی قیمت پروژه ات بکشی اینطوری به کارت اطمینان داری که کسی براحتی کرک نخواهد کرد در دراز مدت به سود تو است که یک اینستالر بخری
من خودم حدود 300 هزار تومان داده یک اینستالر خریدم و خیلی هم ازش راضی هستم

khokhan
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 10:04 صبح
سلام

بالاخره چه بخواین چه نخواین اگه قراره برنامه ای کرکر بشه خواهد شد

برنامه های ما ازبرنامه های چند صد هزار دلاری این نامسلمونای اون ور آب:قهقهه: که پیچیده تر نخواهد بود :قهقهه:

اینه چه پیشنهادمیکنم زیاد روی مباحث فنی برنامه مانور بدین وبذارین همه چیز روال طبیعی خودشو طی کنه :لبخند::قهقهه:

آخه بایستی این کرکر های بسیار مهربون که این همه به فکر شماها هستن هم نون در بیارن :لبخند:

خوب نیست محل معاش یک عده ای رو تخته کنین :لبخند:

هروقت هم دیدین برنامه تون چیز شده زیر لب آهسته زمزمه کنین : "" همه چی آرومه من چقدر ........ """:قهقهه::قهقهه:

بودن یا نبودن مسئله این است .......