PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل نصب نبودن Microsoft Visual C++ Redistributable

Collector
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 19:53 عصر
با مشکل نصب نبودن Microsoft Visual C++ Redistributable چکار کنم
من میخوام حتی از xp2002 تا 8 برنامه ام اجرا بشه بدون نصب برنامه اضافی

این دو خطا را در موقع نصب نبودن برنامه میدهد

اگر این مشکل حل نمیشه یک کامپایلر معرفی کنید که نیازی به نصب برنامه جانبی نداشته باشه
من از دست #C به خاطر همین قضیه فرار کردم

This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this program

the prceclure entry point ? Register@facet@locale@std@@QAEXXZ could not be located in the dynamic link libary MSVCP100.dll

the Application has failed to start because MSVCP100D.dll was not found, reinstalling app may fix the problem

UfnCod3r
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 20:28 عصر
دیگه این که خب باید نصب بشه .
ولی می تونی دی ال ال هاشو بزاری کنار فایل اجرایی . MSVCP100.dll و ...

Collector
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 21:47 عصر
دیگه این که خب باید نصب بشه .
ولی می تونی دی ال ال هاشو بزاری کنار فایل اجرایی . MSVCP100.dll و ...

الان نوع برنامه را به static تغییر دادم حجمش شد 718 در حالی که در حالت Share حدود 98 کیلو بایت بود
اگر از کامپایلر های دیگه استفاده کنم حجم فایل کاهش پیدا میکنه؟
شما چه کامپایلری را پیشنهاد میکنید

Collector
جمعه 25 اسفند 1391, 08:18 صبح
برای ++C چند تا کامپایلر هست که از بقیه معروف تر هستند
سه تای اولی به ترتیب محیط خوب و مدیریت پروژه راحت تر هست
و در آخری محیط پروژه خوب نیست ولی حجم فایل اجرایی کم هست علت چیه؟
در حالی که هر سه برنامه یک کار را انجام میدهند.

حجم یک برنامه ساده کنار نام کامپایلر نوشته شده است

Visual C++‎‎‎ 2010 - 439
Visual C++‎‎‎ 6.0 - 152
Dev C++‎‎ ‎- 464
67 - Borland C++‎‎‎

developing
شنبه 26 اسفند 1391, 09:36 صبح
با سلام

بورلند که خدا بیامرزش الان همین کامپایلر در واقع C++ Builder نام داره محیط خیلی خوبی هم داره آخرین نسخه اش هم XE3 هست. اتفاقا اولین کامپایلریه که استاندارد C++ 2010 رو رعایت می کنه.(البته محیط توسعه یا همون IDE با کامپایلر خیلی فرق داره در اینجا فکر کنم منظور همون محیط توسعه باشه به همین خاطر من هم از لفظ کامپایلر به جای محیط توسعه استفاده کردم. دوستان حرفه ای من رو ببخشند)

اما بحث سر فایل های اجرایی
در کامپایلرهای نوین مثل ویژوال استودیو و dev به خاطر اینکه بشه بعدا از مهندسی معکوس استفاده کرد یک سری کدهایی به برنامه اضافه می کنند که برنامه حجمش بالاتر می ره.
بورلند کامپایلرش خیلی قدیمی هست (نسبت به بقیه) و به خاطر همین هم کدهای اضافی قاطی برنامه هاش نیست و به اصطلاح کدهای خالص تری تولید می کنه. بعد از اون Visual C++ 6.0 هست
اما من برنامه نویس ویژوال نیستم ولی فکر کنم یه سری تنظیماتی داره که کدهای خالص بشه تولید کرد.

Collector
شنبه 26 اسفند 1391, 13:07 عصر
با سلام

بورلند که خدا بیامرزش الان همین کامپایلر در واقع C++‎‎ Builder نام داره محیط خیلی خوبی هم داره آخرین نسخه اش هم XE3 هست. اتفاقا اولین کامپایلریه که استاندارد C++‎‎ 2010 رو رعایت می کنه.(البته محیط توسعه یا همون IDE با کامپایلر خیلی فرق داره در اینجا فکر کنم منظور همون محیط توسعه باشه به همین خاطر من هم از لفظ کامپایلر به جای محیط توسعه استفاده کردم. دوستان حرفه ای من رو ببخشند)

اما بحث سر فایل های اجرایی
در کامپایلرهای نوین مثل ویژوال استودیو و dev به خاطر اینکه بشه بعدا از مهندسی معکوس استفاده کرد یک سری کدهایی به برنامه اضافه می کنند که برنامه حجمش بالاتر می ره.
بورلند کامپایلرش خیلی قدیمی هست (نسبت به بقیه) و به خاطر همین هم کدهای اضافی قاطی برنامه هاش نیست و به اصطلاح کدهای خالص تری تولید می کنه. بعد از اون Visual C++‎‎ 6.0 هست
اما من برنامه نویس ویژوال نیستم ولی فکر کنم یه سری تنظیماتی داره که کدهای خالص بشه تولید کرد.

ممکنه تنظیماتی که مربوط به خالص شدن کد هست را بفرمایید.
IDE ویژوال 2010 از همه بهتره ولی حجم برنامه خیلی بالا میره که همین قضیه مشکل سازه
ممکنه در مورد با جمله ای که رنگی کردم بیشتر توضیح بدید؟