PDA

View Full Version : چگونگی استفاده از دو Table در Report Viewer برای یک دیتاسورس بدون تکرار اطلاعات؟

tiradan
جمعه 25 اسفند 1391, 00:07 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده در report viewer خودم احتیاج به دو Table برای نمایش گزارشم دارم. (صفحه ای که باید اطلاعات در آن نمایش داده شود از دو ستون عمودی شکل گرفته است)

و در فرم خود چند تکست باکس دارم که کاربر برای نمایش و فیلتر اطلاعات خود بر روی گزارش از آنها برای انتخاب و فیلتر استفاده میکند.

حال چگونه می توان از دو Table بدون در هم آمیختگی اطلاعات (نمایش دوباره) ، از طریق ورود مقادیر فیلتر شده بر اساس ورودی کاربر از تکست باکس ها استفاده کرد؟ (دو Table از یک دیتا ست استفاده میکنند)

با سپاس فراوان

h_assefi
شنبه 26 اسفند 1391, 11:02 صبح
سلام دوست عزیز
پیشنهادی که من می تونم به شما بکنم این است که بعد از اینکه کاربر فیلتر های مورد نظر را اعمال کرد شما با اطلاعات جدول و دستورات sql یک دیتاست بساز و آن را با اطلاعات فیلتر شده پر کن
و در نهایت می تونی دیتاست را به گزارشت پاس بدی
موفق باشی

tiradan
شنبه 26 اسفند 1391, 23:09 عصر
سلام دوست عزیز
پیشنهادی که من می تونم به شما بکنم این است که بعد از اینکه کاربر فیلتر های مورد نظر را اعمال کرد شما با اطلاعات جدول و دستورات sql یک دیتاست بساز و آن را با اطلاعات فیلتر شده پر کن
و در نهایت می تونی دیتاست را به گزارشت پاس بدی
موفق باشی

درود بر تو دوست عزیز

خوشبختانه این مشکلم حل شد

اما الان برای صفحه های بعد مشکل دارم

برای این گزارشم بنا به نیازم، فقط از وسط صفحه استفاده کردم

یعنی بالا و پایین گزارشم خالیه و table در وسط صفحه هستش

بعد از ورود دیتا ها و پر شدن صفحه اول ، بقیه دیتا ها در صفحه دوم شروع به چینش میکنن.

برای این موضوع چکار باید کرد که در صفحات بعدی نیز اطلاعات از همونجایی که در صفحه اول معین شده

قرار بگیرند؟؟؟

با تشکر

h_assefi
یک شنبه 27 اسفند 1391, 08:43 صبح
متاسفانه در این مورد اطلاع ندارم
شرمنده

tiradan
دوشنبه 28 اسفند 1391, 10:19 صبح
متاسفانه در این مورد اطلاع ندارم
شرمنده

ممنونم
کسی نمیدونه؟؟؟