PDA

View Full Version : کار نکردن جاوا و Jquery ها پس از پست بک شدن صفحه ای که Update Panel دارد.

m_akbari11
جمعه 25 اسفند 1391, 15:50 عصر
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز.
با مشکلی برخورد کرده ام که همانطور که از موضوع اون پیداست ، عدم کار کردن Jquery و جاوااسکریپت های نوشته شده در صفحه پس از پست بک شدن صفحه می باشد.

لازم به ذکره که بنده در صفحه ام یک آپدیت پنل دارم .
دفعه اول که صفحه بالا میاد ، همه چی OK هستش و هیچ مشکلی وجود نداره و همه جاوا اسکریپت ها و Jquery ها به نحو احسن کار میکنن ولی وقتی پست بک صورت میگیره (روی دکمه ای کلیک میشه) تمامشون از کار میفتن و دیگه درست و حسابی کار نمیکنن .

ممنون از پاسختون

m_akbari11
شنبه 26 اسفند 1391, 21:29 عصر
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز.
با مشکلی برخورد کرده ام که همانطور که از موضوع اون پیداست ، عدم کار کردن Jquery و جاوااسکریپت های نوشته شده در صفحه پس از پست بک شدن صفحه می باشد.

لازم به ذکره که بنده در صفحه ام یک آپدیت پنل دارم .
دفعه اول که صفحه بالا میاد ، همه چی OK هستش و هیچ مشکلی وجود نداره و همه جاوا اسکریپت ها و Jquery ها به نحو احسن کار میکنن ولی وقتی پست بک صورت میگیره (روی دکمه ای کلیک میشه) تمامشون از کار میفتن و دیگه درست و حسابی کار نمیکنن .

ممنون از پاسختون
یعنی کسی تا حالا با همچین مشکلی روبرو نشده بوده؟؟
واقعا یعنی کسی جوابش رو نمیدونه . ؟؟ تعجب میکنم که در این وب سایت کسی تا حالا Jquery به همره Update Panel استفاده نکرده و اگر هم کرده متوجه این مشکل بزرگ نشده .

ahmad156
یک شنبه 27 اسفند 1391, 09:52 صبح
دوست عزیز شما به جای اینکه کدهای jquery رو داخل document.ready بنویسین داخل عبارت زیر بنویسین

function pageLoad(){}

m_akbari11
دوشنبه 28 اسفند 1391, 12:22 عصر
دوست عزیز شما به جای اینکه کدهای jquery رو داخل document.ready بنویسین داخل عبارت زیر بنویسین

function pageLoad(){}

بنده کدهایم لابه لای کدهای اچ تی ام ال هستش و داخل Document.Ready ننوشته ام. اما متاسفانه صفحه ام پس از پست بک دیگه Jquery هاش کار نمیکنه .
(بدون آپدیت پنل همه چی OK هستش و مشکلی نداره اما بنده نیاز مبرم به هر 2 تا شون دارم هم Update PAnel و هم Jquery