PDA

View Full Version : کامپوننتی برای اینکه فرق دو متن رو نشون بده

ordebehesht
جمعه 25 اسفند 1391, 19:29 عصر
با سلام من یه نکس باکسی دارم توش فیلدی از دیتا بیس بیند میشه حالا میخوام متن تکس رو عوض کنم و میکنم اما مبخوام با تغییر متن مثلا رنگ بکگراندش تع=غییر کنه یعنی با متن قبلی این متن فرق داره و اگه هم فرق نکنه بیخیال بشه کامپوننتی برای اینکار داریم که متن فعلی رو بگیره و متن بیند شده رو هم بگیره بعد تفاوت رو بگه راسته صرفا بیند رو مثال زدم در کل فرق رو برام بگه

esafb52
جمعه 25 اسفند 1391, 19:55 عصر
خب دوست عزیز با یک if ساده میتونی اینکار انجام بدی متنی رو که از دیتابیس میخونی بریز تو یه متغییر و بعدامقایسه اش کن اگه یکی بود دستورات لازم رو اجرا کن !!!!!!!!!!!!
اگه نمونه کد خواستی بگو!!!

ordebehesht
جمعه 25 اسفند 1391, 20:18 عصر
حدس میزدم دچار همچین اشتباهی بشین

نه مشکل ربطی به بایند و غیر بایند نداره بزارین کمی بیشتر توضیح بدم
تو تکس یه متنی هست پاک میکنم یه متن دیگه میدم تو رو یداد textchang میخوام بررسی کنه که متن ورودی مثل قبلی هستش یا نه

esafb52
جمعه 25 اسفند 1391, 20:22 عصر
خب مشکلت کجاست دستور مقایسه اش رو نمی دونی چطور بنویسی یا....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 21:16 عصر
چقد با هوشی تو عزیزم کمپوننت نمی خواد یه تابع بنویس که بیاد تک تکه کاراکتراشومو مقایسه کنه اگه اون کاراکتر و اون یکی نداشت به یه متغیر رشته ای اضافه کنه:بوس:

ordebehesht
جمعه 25 اسفند 1391, 21:38 عصر
آخه عزیزا چرا نمیگیرین مطلب و مهم این مقایسه نیست مهم نحوه انتساب دو تا مقدار چطوری مقدار قبلی رو حفظ کنه و جدید وارد بشه اینه مشکله من بدون اینکه مقدار قبلی از بین بره

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 22:07 عصر
متغییر واسه همینه بعدش اینکه اگه می خوای بعد از خروج از برنامم بمونه بریز تو یه فایل متنی:لبخند:عمو قربونت

ordebehesht
جمعه 25 اسفند 1391, 22:27 عصر
تو این گرونی مسواک خمیر دنودن ندارم برای دندونات که بیرونن و به چش میان
عزیزکم شکا خیلی به مبتدی بودن علاقه داری من خودم اینا رو میدونم اما برای یه فسقل متن یا کلمه چه نیاز به فایل و ... .
یه کامپوننت برای این کار داریم یا نه؟

C#‎_best_Programmer
جمعه 25 اسفند 1391, 22:58 عصر
داشم می خوای بگم واست برنامه هارو آماده کنن مثلا یه کمپونت باشه برنامه حسابداری واست بنویسه تو فقط بفروش:قهقهه: