PDA

View Full Version : اجرا کردن یک برنامه از درون برنامه خود(بدون استفاده از دستور shell)

سپهر-111
شنبه 26 اسفند 1391, 17:12 عصر
سلام دوستان
چطور میشه یک برنامه رو از درون برنامه خودمون اجرا کنیم البته بدون استفاده از دستور Shell ؟؟!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
باتشکر

mohammadsamadi1377
شنبه 26 اسفند 1391, 17:25 عصر
Private Declare Function ShellExecute Lib “shell32.dll” Alias “ShellExecuteA” (ByVal hwnd As Long, ByVal lpOperation As String, ByVal lpFile As String, ByVal lpParameters As String, ByVal lpDirectory As String, ByVal nShowCmd As Long) As Long

Private Sub Command1_Click()
ShellExecute Me.hwnd, "Open", "FliePath", "", App.Path, 1
End Sub

به جای FilePath مسیر برنامه را بنویسید

program2vb
شنبه 26 اسفند 1391, 18:00 عصر
سلام دوستان
چطور میشه یک برنامه رو از درون برنامه خودمون اجرا کنیم البته بدون استفاده از دستور Shell ؟؟!
باتشکر

سلام خدمت شما دوست گرامی ......

اینم جواب سوالتون ..... البته فک کنم منظورتون این باشه ......

موفق و پیروز باشید در پناه خدا یا علی

mehran901
شنبه 26 اسفند 1391, 22:41 عصر
سلام دوستان
باتشکر

سلام
اگه منظروتون از اجرا کردن در داخل خود برنامه اینه که ی فایل اجرایی دومی رو ضمیمه برنامه کنین و اونو اجراش کنین باید بگم راهش اینه که اون فایل رو به ریسورس اضافه کنین و بعد اکسترکت کنین و اینبار با دستور هایی مثل shell حالت های اجرایی FSO و یا APi اونو اجرا کنین

سپهر-111
شنبه 26 اسفند 1391, 23:03 عصر
سلام
اگه منظروتون از اجرا کردن در داخل خود برنامه اینه که ی فایل اجرایی دومی رو ضمیمه برنامه کنین و اونو اجراش کنین باید بگم راهش اینه که اون فایل رو به ریسورس اضافه کنین و بعد اکسترکت کنین و اینبار با دستور هایی مثل shell حالت های اجرایی FSO و یا APi اونو اجرا کنین

با سلام
با تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتند و جواب دادند:تشویق:
من میخواستم یک برنامه ای را با این وسیله اجرا کنم(این برنامه که قبل از ورود پسورد داره) ، ولی متاسفانه برنامه به درستی اجرا نمیشه یعنی اون قسمت اولش که پسورد هستش اجرا نمیشه وقسمت دوم اجرا میشه و تو همون لوگوی اول میمونه . . . هرچی تلاش کردم دیدم نمیشه .
البته دنبال راههای دیگه هستم که حلش کنم .

meys34
یک شنبه 27 اسفند 1391, 17:08 عصر
حذف گردد......