PDA

View Full Version : توضیح در مورد VB.NET 2005

Boo Ali
شنبه 29 بهمن 1384, 15:35 عصر
اگر ممکن است کمی در مورد VB.NET 2005 صحبت شود ، چون در تاپیک دیگری مطلبی بیان

نکردم ، اینجا عنوان می کنم ، و اگر می توانید به سوالات زیر نیز جواب دهید :

چه نیازی به نگارش جدید بود ؟

چه امکانات جدیدی دارد و چه امکانات قبلی را توسعه داده است ؟

چه پیش زمینه هایی نیاز دارد ؟

چند سی دی دارد و روال مصب آن چگونه است ؟

چگونه پروژه های قبلی را Upgrade و چه تنظیماتی باید انجام دهیم ؟

کدام نرم افزارهای جانبی را هم باید Upgrade کنیم ؟ مثل SQL Server

niloufar
شنبه 29 بهمن 1384, 19:35 عصر
سلام
جناب بوعلی:
1- بعد از اینکه یکی از دوستان از دوست دیگری گله داشت که چرا به تعداد پست های من نگاه نکردی که کم است و مرا دعوا کردی، اول به پست های شما نگاه کردم، کم هم که نیست
2- تازه میفرمایید لیلی زن بود یا مرد. کلی تاپیک به درد به خور تو این زمینه ها از دوستان بزرگی مثل آقای راد یا آقای زواری وجود دارد. حتی من هم که یک عضو بسیار کوچک از این مجموعه هستم، کلی پست و تاپیک تو این زمینه ها داشتم. دوستان دیگر هم به همین شکل. لطفا یه جستجو-اکی بندازید یا لااقل کم کم دیگه به اطلاعیه ها (که همیشه بالای تالار هستند و از آقای راد دو تاپیک بدرد بخور در همین زمینه ها بود) می انداختید
3- ببخشید

niloufar
شنبه 29 بهمن 1384, 19:37 عصر
جالبه الان که نگاه کردم اون دو تا تاپیک آقای راد در مورد 2005 نبود، حیف است که از اطلاعیه بودن خارج شده ولی به هر حال اگه بگردی پیدا میشه

vbapr2005
شنبه 29 بهمن 1384, 21:04 عصر
چه نیازی به نگارش جدید بود ؟

چه امکانات جدیدی دارد و چه امکانات قبلی را توسعه داده است ؟

چه پیش زمینه هایی نیاز دارد ؟

چند سی دی دارد و روال مصب آن چگونه است ؟

چگونه پروژه های قبلی را Upgrade و چه تنظیماتی باید انجام دهیم ؟

کدام نرم افزارهای جانبی را هم باید Upgrade کنیم ؟ مثل SQL Server
چه نیازی؟... نیکی و پرسش؟؟؟ بهتر شدن. به نظر تو این اهمیت کمی داره؟ (همین یه دلیل کافیه)

2- تازه میفرمایید لیلی زن بود یا مرد. کلی تاپیک به درد به خور تو این زمینه ها از دوستان بزرگی مثل آقای راد یا آقای زواری وجود دارد. حتی من هم که یک عضو بسیار کوچک از این مجموعه هستم، کلی پست و تاپیک تو این زمینه ها داشتم. دوستان دیگر هم به همین شکل. لطفا یه جستجو-اکی بندازید یا لااقل کم کم دیگه به اطلاعیه ها (که همیشه بالای تالار هستند و از آقای راد دو تاپیک بدرد بخور در همین زمینه ها بود) می انداختید
بعضی از امکانات جدید 2005 توی تاپیکی به اسم «به دات نت روی آورد تا رستگار شودید» (یا یه چیزی تو این مایه ها) در فروم ویژوال بیسیک 6 گفته شده.
تا اونجایی هم که من یادمه آقای زواری هم یه pdf گذاشته بودن که توش راجع به بعضی از امکانات جدید گفته شده. اما اگه بازم شک داری:
برای n امین بار میگم: بهترین ورژن ویژوال بیسیک، ورژن 2005 ه.

پیش زمینه؟ منظورت از پیش زمینه حداقل امکانات برای کامپیوتره یا زمینه برای کار کردن با وی بی؟

چند سی دیه؟ عزیزم این خیلی ساده است. میری یه مغازه و ازش میپرسی! چرا این سوالا رو اینجا مطرح میکنی؟ واقعا اگه من بهت جواب بدم، سطح علمیت بالا میره؟ به هر حال:
توی دوتا بسته ی جداگونه ویژوال بیسیک 2005 عرضه شده:
یدونه بسته ی نرم افزاری Visual Studio 2005 (که ویژوال بیسیک هم یه عضوی از اونه و تا اونجایی که میدونم 5 تا سی دیه (بدون MSDN یا کمک) یا یک DVD یه.) و بدون SQL Server هم هست.

یکی دیگه Microsoft Visual Basic 2005 Express Edition که SQL Server 2005 رو هم باهاش داره.

دوستان به نظر شما چند بار دیگه از این سوالا باید پرسیده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟