PDA

View Full Version : سوال: یک مشکل عجیب و غریب

juiande
یک شنبه 27 اسفند 1391, 10:20 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به مبتدی بودن اینجانب در امر ASP.net ، با مشکلی مواجه شده ام که میدوارم دوستان راهنماییم کنند. من یک پروژه ء آزمایشی درست میکردم و میخواستم کلا با روش کار با ASP.net آشنا بشم ، آمدم در قسمت طراحی ، روی Div تیبل اینسرت کردم و از قسمت استاندارد موجود در Tools یکی دو تا تکس باکس و لیبل و دکمه و اینجور چیزا در روی تیبل درگ و دراپ کردم و خلاصه یه کارایی کردم . بعد پروژه رو بستم و مجددا باز کردم تا یه پروژه ء دیگه کار کنم و اما اینبار مسیرهای قبلی رو طی کردم ( البته بنظر خودم ) اما هر کاری کردم نتونستم از قسمت استاندارد ، کامپوننت به تیبلهام درگ کنم و هر بار علامت ورود ممنوع نشون داده میشه. و این در حالیه که در درگ کردن کامپوننت از قسمت HTML به تیبلها بدون اشکال انجام میگیره . فکر میکنید چه مشکلی پیش اومده ؟ با نهایت سپاس

mohammad973
یک شنبه 27 اسفند 1391, 10:39 صبح
از Master Page استفاده نکردی در پروژه ات ؟؟؟
اگر اینطوره ، احتمالا ContentPlaceHolder رو فراموش کردی بگذاری !

juiande
دوشنبه 05 فروردین 1392, 09:53 صبح
سلام خدمت همه دوستانی که به این تاپیک توجه کردند. و با عرض تبریک سال نو . لازم دونستم تجربه ای رو که قطعا از ناشی گری بنده حاصل میشد ، خدمت دوستان عرض کنم. مشکل من در ارتباط با master page نبود . ظاهرا از این موضوع ناشی میشد که ، من در یکی از پارتیشنها پوشه ای با نام #C ایجاد کرده و داخل اون هم پوشه ای با نام ASP ایجاد کرده و برنامه های مربوط به ASP رو داخل اون Save میکردم . Errorی که Visual Studio در هنگام درگ کردن کامپوننت از تب Standard برام میگرفت این بود که مسیر سیو برنامه رو قاطی میکرد و نمیتونست محل اپلیکیشن Save شده رو پیدا کنه در نتیجه عمل نمیکرد . من فقط با تغییر محل ذخیره و نیز عدم استفاده از عبارت #C این مشکل رو حل کردم . قربان همه.