PDA

View Full Version : نمایش پیغام برای اولین باوفقط یک بار

amirkazem
یک شنبه 27 اسفند 1391, 22:12 عصر
باسلام خدمت دوستان واساتیدارجمند
یک برنامه ی ساده که دراکسس تهیه شده رابانرم افزار installer نصبی کرده ایم.
تصمیم داریم یک پیام رادرقالب msgboxیاحتی یک فرم کوچک که متن آن این است«لطفاًقبل ازاستفاده ازبرنامه فایل راهنمای موجودراحتماًمطالعه بفرمایید.» بعدازنصب برنامه وورودبه محیط برنامه نشان داده شود.ضمن این که تیک داشته باشدکه «دیگراین پیام نمایش داده نشود»

101601

Abbas Amiri
یک شنبه 27 اسفند 1391, 22:42 عصر
باسلام خدمت دوستان واساتیدارجمند
یک برنامه ی ساده که دراکسس تهیه شده رابانرم افزار installer نصبی کرده ایم.
تصمیم داریم یک پیام رادرقالب msgboxیاحتی یک فرم کوچک که متن آن این است«لطفاًقبل ازاستفاده ازبرنامه فایل راهنمای موجودراحتماًمطالعه بفرمایید.» بعدازنصب برنامه وورودبه محیط برنامه نشان داده شود.ضمن این که تیک داشته باشدکه «دیگراین پیام نمایش داده نشود»

101601

سلام
به یک فرم ساده احتیاج دارید و فیلد Yes/No دریک جدول (معمولا در هر دیتابیسی یک جدول جهت تنظیمات و ... وجوددارد) . که مقداراولیه آن Trueاست هرزمان در این فرم تیک برداشته شد ، مقدار این فیلد False میشود .
در فرم شروع برنامه و در رویداد Open آن ، مقدار این فیلد چک میشود ، چنانچه True بود فرم موردنظر نمایش داده شود.

amirkazem
یک شنبه 27 اسفند 1391, 23:38 عصر
آقای امیری ضمن تشکرازراهنمایی تون.
همان طورکه فرمودیدمن یک جدول طراحی کردم وفقط بایک فیلدyes/no وفرم show رابراساس آن طراحی کردم.لطف کنیدوبی زحمت فایل ضمیمه رواصلاح کنید
بسیارممنون

101606

Abbas Amiri
دوشنبه 28 اسفند 1391, 23:31 عصر
آقای امیری ضمن تشکرازراهنمایی تون.
همان طورکه فرمودیدمن یک جدول طراحی کردم وفقط بایک فیلدyes/no وفرم show رابراساس آن طراحی کردم.لطف کنیدوبی زحمت فایل ضمیمه رواصلاح کنید
بسیارممنون

101606

سلام
نمونه اصلاح شد