PDA

View Full Version : مشكل در واكشي داده ها از ديتابيس

h_qorbani
دوشنبه 28 اسفند 1391, 17:38 عصر
سلام به دوستان
من منوهايي طراحي كردم كه با jquery كار ميكنه و اطلاعاتش هم از ديتابيس واكشي ميشه.مساله اينجاس كه توي لپتاپم درست كار ميكنه و تمام گزينه هاي منو واكشي ميشن اما توي كامپيوتر هاي ديگه بعضي از گزينه ها رو نشون نميده.من به همون روشي كه اكسپورت گرفتم با نام ديتابيسي جديد دوباره توي لپتاپم آزمايش كردم و درست جواب داد ، مرور گر هامو حذف كردم و دوباره نصب كردم و باز هم درست ج داد ، اما توي كامپيوتر هاي ديگه نه ، اين طور نيس. گزينه هاي منو رو ناقص واكشي ميكنه ، يعني ي تعدادي نمايش داده ميشن و ي تعدادي نه.آزمايشاتي كه رو لپتاپم انجام دادم رو روي ساير كامپيوتر ها هم انجام دادم اما نتيجه اي نگرفتم. بجز ي چيز كه اون هم اينكه توي تمام كامپيوتر ها با اينترنت اكسپلورر مشكلي نداره و توي لپ تاپم با هيچ مرورگري مشكلي نداره. موندم ايراد كار از كجاس؟

arenaw
دوشنبه 28 اسفند 1391, 18:59 عصر
نمیدونم، ولی اگه لوکال هاست استفاده میکنی، شاید یه سری قسمت های فایل php.ini لپتاپ تو با کامپیوتر های دیگه فرق داره.

siavashsay
سه شنبه 29 اسفند 1391, 00:56 صبح
فایل jquery رو توی بقیه سیستم ها درست ضمیمه میکنه ؟!
میخوام بدونم فایل جی کوئری شما CDN online هست یا نه از رو سیستم خودتون داره ضمیمه میشه ؟!

h_qorbani
سه شنبه 29 اسفند 1391, 08:14 صبح
فایل jquery رو توی بقیه سیستم ها درست ضمیمه میکنه ؟!
میخوام بدونم فایل جی کوئری شما CDN online هست یا نه از رو سیستم خودتون داره ضمیمه میشه ؟!
از رو سيستم خودم.
منو ها به لحاظ اجرا درست كار ميكنند. فقط چند تا از گزينه هاي آخر كه باس واكشي شه ، نميشه.

h_qorbani
سه شنبه 29 اسفند 1391, 08:16 صبح
نمیدونم، ولی اگه لوکال هاست استفاده میکنی، شاید یه سری قسمت های فایل php.ini لپتاپ تو با کامپیوتر های دیگه فرق داره.

نه ، فك نكنم فرقي داشته باشه. چون زمپ رو همزمان رو لپتاپم و يه سيستم ديگه نصب كردم و تغييري در php.iniايجاد نكردم.