PDA

View Full Version : Statuse Bar

Mahmood_M
یک شنبه 30 بهمن 1384, 00:07 صبح
من یک Statuse Bar بر روی فرم خود نصب کرده ام و خاصیت Auto Hint و Sample Panel اون رو True کردم ، ولی نمی دونم چرا راهنمایی ها رو نشون نمی ده !!! :گریه: :گریه: :گریه: :گریه:
با Panel هم امتحان کردم ولی باز نشون نمی ده !!!!!!! :گریه: :گریه: :گریه:
اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم.

Hamid_PaK
یک شنبه 30 بهمن 1384, 06:15 صبح
دوست عزیز خصوصیت ShowHint فرم رو هم که True کردید ؟؟

Mahmood_M
یک شنبه 30 بهمن 1384, 16:03 عصر
بله True کردم !!!

Hamid_PaK
دوشنبه 01 اسفند 1384, 00:36 صبح
باز هم نشد ؟؟؟ نمی دونم !!! ببینید یک پروژه جدید رو هم باز می کنید درست کار نمی کنه ؟؟؟
من یک فایل که تست کردم براتون ضمیمه می کنم ، تست کنید اگه این هم کار نکرد دیگه ...

( ضمیمه تست شده و کار می کند )

یا حق !!!

Mahmood_M
دوشنبه 01 اسفند 1384, 01:35 صبح
دستت در نکنه که جوابم رو دادی و این فایل رو فرستادی ، ولی متاسفانه باز هم نشد ( ولی من بالاخره دلیلش رو می فهمم ).
یه سئوال دیگه :
چه طور می شه یک فرم رو به عنوان یک عکس با پسوند JPG یا BMP یا ... ذخیره کرد؟
با عرض معضرت یه چیز دیگه :
در رابطه با سئوالی که کرده بودم ( چند جدول و یک بانک اطلاعاتی ) اگه یه خورده بیشتر توضیح بدید ممنون می شم ( یه خرده ساده تر )
راستش من دارم برای یک کتابخونه برنامه می نویسم که یک فرم رو به لیست کتابهای موجود در کتابخونه اختصاص دادم. حالا می خوام که کتابها رو موضوع بندی کنم، چون اگه بخوام برای هرکدوم از موضوع ها یک بانک اطلاعاتی بزارم خیلی طول می کشه و یه خورده شلوغ هم می شه ، واسه همین به این فکر افتادم که همه جدولها رو تحت یک بانک اطلاعاتی قرار بدم ولی هر جدول محتویات مخصوص به خودش رو داشته باشه ( یعنی اگر کسی مثلا در لیست کتابهای درسی یک رکورد رو وارد کرد ، این رکورد وارد شده در جدولی که برای مثلا کتابهای علمی هست دیده نشه ، خلاصه جدولها از هم جدا باشن ). اگه چنین چیزی امکان نداره ، لطفا اگه راه دیگه ای می دونید بهم بگید. ( بازم می گم : من از بانک اطلاعاتی ClientDataSet و DBGrid و DataSource استفاده می کنم )
واقعا ازتون ممنونم