PDA

View Full Version : Database Login

Harry
جمعه 14 آذر 1382, 07:24 صبح
سلام .
من هز وقت که می خوام با بانک های اطلاعاتی MS ACCESS ارتباط برقرار کنم این صفحه ظاهر میشه . لطفا کمکم کنید.

(امید)
جمعه 14 آذر 1382, 09:27 صبح
با سلام
loginprompt رو false می کنی؟

جمعه 14 آذر 1382, 10:05 صبح
نه :mrgreen:
خوب مرد مومن اگه false میکرد که این پنجره نمیومد :!:
ضمنن false کردن خالی کافی نیست موقع درست کردن کانکشن باید password ,id رو وارد کنه

(امید)
جمعه 14 آذر 1382, 10:11 صبح
چطوری میلاد؟
می تونه Blank password رو هم تیک بزنه :wink:

Mashatan
جمعه 14 آذر 1382, 13:03 عصر
سلام .
من هز وقت که می خوام با بانک های اطلاعاتی MS ACCESS ارتباط برقرار کنم این صفحه ظاهر میشه . لطفا کمکم کنید.

اگر از ADO استفاده میکنی در ADOConnection باید LoginPrompt رو Flase کنی :)

SReza1
یک شنبه 16 آذر 1382, 18:24 عصر
اگه از ado استفاده کیکنی باید loginprompt رو false کنی و اگه از ttable هم از tdatabase میشه و هم با dbsession

namazi
جمعه 01 اسفند 1382, 19:49 عصر
با سلام
من هم به همین مشکل پنجره login database برخوردم
من از ttable و tquery استفاده میکنم ولی نتونستم از نمایش این پنجره جلوگیری کنم لطفا بیشتر توضیح بدین من باید چیکار کنم ضمنا بانک من access هست

moradi_am
شنبه 02 اسفند 1382, 08:04 صبح
برای پروژه خودتون یک Database object اضافه کنید و database اکسس خودتون را به آن وصل کنید و login Prompt مربوط به آن را false کنید .

namazi
یک شنبه 03 اسفند 1382, 16:43 عصر
مرسی آقای مرادی
این کار رو انجام دادم و مشکل حل شد
حالا اگر بخوام روی این database در access پسورد بگذارم ولی برنامه کاربردی من بدون پرسیدن پسورد اونو باز کنه باید چیکارکنم ؟

namazi
دوشنبه 24 فروردین 1383, 09:46 صبح
:?:

hr110
دوشنبه 24 فروردین 1383, 10:20 صبح
شما در ADOConnection و یا دیتا ستهای دیگر در این گروه یک پراپرتی به نام : ConnectionString دارید که میتوانید آنرا خودتان مقداردهی نمایید و مقادیر دلخواه را برایش تعریف نمایید

namazi
دوشنبه 24 فروردین 1383, 15:15 عصر
مرسی مهندس جان
من ADO رو طبق انچه گفته بودین انجام دادم عمل کرد ولی با استفاده از کامپوننتهای برگه DATA ACCESS , پراپرتی که گفته بودید پیدا نکردم و از اون راه موفق نشدم . آیا هیچ راهی وجود نداره ؟

hr110
سه شنبه 25 فروردین 1383, 07:53 صبح
با سلام
جناب نمازی مگه شما قصد ندارید که با اکسس کار کنید، بهترین راه و استاندارد ترین راه همان ADO میباشد.
ولی اگر بخواهید با TDataBase کار کنید هم میتوانید با استفاده از پراپرتی onlogin و نوشتن خطوط زیر به مقصود خود برسید:

LoginParams.Values['USER NAME'] := UserName;
LoginParams.Values['PASSWORD'] := Password;