PDA

View Full Version : نحوه آپدیت کردن سایت

karimkpg
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 15:28 عصر
با سلام...
من یه سایت برای یه جایی طراحی کردم و بهشون تحویل دادم ولی مشکلی که دارم اینه که باید اونا چه جوری مطالبشون رو به سایت اضافه کنند و سایت رو آپدیت کنن. من چه جوری باید قسمتی برای اضافه کردن به سایت رو طراحی کنم.خواهشمندم اگه لینک یا پروژه سمپلی در این مورد دارید بزارید.ممنون

behrozi.ir
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 15:37 عصر
یعنی سایت استاتیک هستش؟
برای این کار باید یک پنل مدیریت ایجاد کنی
یک قسمت برای ایجاد صفحه جدید بزاری با استفاده از یک ادیتور (ck editor) محتویات آنرا در دیتابیس ذخیره کنی

یا از همه راحتر ، یکی از مدیریت محتوا های رایگان را نصب کنی (برای هاست ویندوز DNN و برای هاست لینوکس وردپرس یا جوملا)، که همه امکانات را دارند.

karimkpg
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 15:43 عصر
ممنون از راهنماییت من یه سایت با asp طراحی کردم که 3 مکان اصلی داره ، یه بخش تبلیغات یه بخش که نمای تامب نیل داره و یه بخش که گرید ویو هستش... برای ساخت بخش مدیریت باید چجوری این بخش ها با ck editor طراحی بشه .

nice_boy_a
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 18:56 عصر
اون گرید ویو که میگی بالاخره باید از یه جایی مقادیر رو بخونه، اون مقادیر توسط مدیر یا اعضا وارد میشن و توی گرید ویو نمایش داده میشن.
حالا مدیر و اعضا کجا باید اطلاعات رو وارد کنن؟
توی صفحه ی پروفایل یا به اصطلاح صفحه ی مدیریت خودشون.
مثلا مدیر توی 2تا textBox عنوان خبر و متن خبر رو وارد میکنه.
یا اگه بخوای امکانات ویرایشی بیشتری واسه کاربر قرار بدی باید ck editor قرار بدی که یه textBox خیلی پیشرفته محسوب میشه!

tree1371
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 22:28 عصر
به طور کامل مشکل شما این هست که اون تفکر درست برنامه نویسی رو هنوز ندارید (البته این حرف دوستانه بود) البته در ادامه دادن کار ایجاد می کنید در خودتون نگران نباشید.

دوست عزیز شما یک روی سایت دارید و یک ادمین سایت که ادمین اسمش معلوم هست مخصوص مدیریت یک پوشه ایجاد کنید و اسمش رو مثال بزارید admin و قسمت ادمین رو اونجا ایجاد کنید تا وقتی کاربر خواست وارد مدیریت شه با آدرس www.esmeSite.com/admin بتونه وارد شه. در ادمین باید لاگین شه برای لاگین شدن باید فقط مدیران بتونن وارد شند که می تونید به بخش دیتابیس یوزرهاتون یک فیلد نوع اضافه کنید و بگید اگر ادمین بود وارد شه و غیره .................

behrozi.ir
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 23:01 عصر
برای اینکه دیگران نتوانند به پوشه ادمین دسترسی داشته باشند از سیستم احراز حویت دات نت استفاده کنید (Member Ship)
در مورد این احراز حویت ، مقاله ها و بحث های زیادی شده ، با یک جستجو کوچیک میتوانید مطالب زیادی در این مورد پیدا کنید.
کاره زیاد سختی در پیش رو ندارید، فقط یک سری تنظیم ساده تو web.config

با تشکر
بهزاد

snowballl
سه شنبه 05 آبان 1394, 10:33 صبح
سلام
من تحت ويندوز برنامه نويسي كردم با زبان سي شارپ و حالا به تحت وب كردن برنامه ها احتياج دارم .
با نرم افزار طراحي قالب كارم تا حدي اسون شده ولي بعد از كد نويسي و ... نميدونم چكار كنم از خريد دامنه گرفته تا بروز كردن سايت و مشاهده اطلاعاتي از سايت كه طراح سايت به اون احتياج داره واقعا گمم در اين موضوعات ؟؟؟؟