PDA

View Full Version : کنترل های Asp.net برای تبلیغات

farhad26
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 22:28 عصر
سلام
برای تبلیغات در سایت از چه کنترل هایی باید استفاده کنیم؟؟
میشه از formView یا dataList استفاده کرد؟

tree1371
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 22:35 عصر
بیشتر توضیح بدید چه جور تبلیغاتی و دارای چه امکاناتی حتی از یک imagebutton هم میشه استفاده کرد.

farhad26
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 22:39 عصر
تبلیغات به صورت بنر فلش و گیف هست
فرض کنید میخواهیم یک بنر فلش به ابعاد 728 در 90 و یک بنر گیف 460 در 68 قرار بدهیم حالا بهتره از چه کنترل هایی استفاده کنیم؟؟

tree1371
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 23:03 عصر
من نرجیح می دم از کدهای html استفاده کنم و به جای استفاده از یک کنترل یک ادیتور بزارم که نه تنها بنر بلکه حتی نوشته هم کاربر خواست بزاره بزاره درونش.واسه بنر هم از کدای فلش استفاده کنه

می تونید در دیتابیس یک جدول درست کنید واسه نمایش که دارای فیلد نام و متن و مکان نمایش باشه بعد دیتا لیست بزارید مثلا سمت چپ بهش بگید برو نوشته هایی که مکان نمایش اونها چپ هست رو بخون بیا دیگه هرچی باشه خودش نمایش میده خیلی منطقی تر و زیبا تر هم هست .

farhad26
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 23:19 عصر
دوست من به نظرت تبلیغات بالای همین صفحه را اگه بخوایم با Asp.net بسازیم بهتره از چه کنترل هایی استفاده کنیم؟؟ 6 تا بنر!!

tree1371
جمعه 02 فروردین 1392, 10:32 صبح
دوست من شما چرا فکر می کنید جتما باید از کنترل ها استفاده کنید؟ وقتی شما یک ادیتور بزارید و به وسیله اون کدها رو ذخیره کنید کدهایی که Html هستند هم اینکه عملیات سمت سرور انجام نمی گیره و همش سمت کلاینت هست و هم اینکه قدرت مانور به کاربرتون میدید واسه این کار اگر ادیتور نخواستید یک text area بزارید تا از اونجا اطلاعاتتون ذخیره شود.