PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ساختن ستاپ مناسب برای برنامه

esafb52
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 22:33 عصر
با سلام به همه اساتید من وقتی پروژه رو میخوام ستاپش رو ایجاد کنم و نصب بشه همه فایل ها تو یک فایل ستاپ واحد جمع میشن اما حین نصب تمام فایل های پروژه رو تو شاخه bin تو پوشه برنامه هم نشون میده من اگه بخواهم همه فایل حین اجرا هم تو یک فایل جمع بشن باید چکار کنم

101743

C#‎_best_Programmer
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 23:10 عصر
دادشم اگه سوالتو خوب متوجه شده باشم روی فایل پروژه یه گزینه ی ادد فولدر هست

esafb52
جمعه 02 فروردین 1392, 01:19 صبح
سلام
بحث سر پوشه نیس
این ستاپ ساز ویژوال استدیو فقط فایل های رو که بهش میدی رو داره یکجا جمع و بعدش اکسترکت میکنه
من میخواهم حین اجرا اون لیست فایل نباشه فقط یه exe و حالا چند تا نهایتا dll باشه نه
pdf library.exe.config
pdf library.pdb
pdf library.vshost.exe

ali_habibi1384
جمعه 02 فروردین 1392, 03:39 صبح
از ستاپ ساز instalshield استفاده كنيد. هم با پسوند msi و هم exe بهتون ست آپ ميده

esafb52
جمعه 02 فروردین 1392, 10:40 صبح
با سلام ظاهرا منظور خود رو به طور مناسبی نگفتم مشکل اینه که وقتی ستاپ رو ساختیم ونصب کردیم فولدر برنامه در واقع تمام فایل پوشه دیباگ هست من دوست دارم فقط یه فایل exe باشه و dllهای استفاده شده !!!
101750

ali_habibi1384
جمعه 02 فروردین 1392, 11:18 صبح
از روش ساخت فايل پورتابل استفاده كنيد. در اين حالت كليه فايلهاي مورد نياز در يك فايل اجرايي بوجود مياد و كاربر بجز اون ديگه فايلي نخواهد ديد.
ميتونيد آموزش ساخت نسخه پرتابل رو سايت ما (http://dst.co.ir/Downloads.aspx) دانلود كنيد:

RED-C0DE
جمعه 02 فروردین 1392, 11:32 صبح
اگه می خواین فایلهای .dll و .exe خودتون یک فایل ش با .net packer ها می تونین اینکارو انجام بدین
مثل http://rpx.codeplex.com/

جدا از این، شما موقع ساخت ستاپ خودتون می تونید کاری کنید ک اون فایلهای PDB (ک مربوط ب روال دیباگ برنامه هستن) و بعضی های دیگه تو ستاپ نیان

esafb52
جمعه 02 فروردین 1392, 11:46 صبح
جدا از این، شما موقع ساخت ستاپ خودتون می تونید کاری کنید ک اون فایلهای PDB (ک مربوط ب روال دیباگ برنامه هستن) و بعضی های دیگه تو ستاپ نیان
چطور؟ میشه توضیح بدین

RED-C0DE
جمعه 02 فروردین 1392, 14:49 عصر
شما موقع ساخت ستاپ از طریق ابزار خود visual studio ب چ صورت عمل می کنید؟ چ بخشی رو می زنید تا در پکیج ستاپ شما بیاد؟
معمولا Primary Output رو جوابگو هست و خروجی نهایی پروژه رو در پکیج ستاپ می گنجونه. تست کنین تو برنامه شما ب چ صورت عمل می کنه..

جدا از این ، می تونین خودتون یک پروژه ستاپ خالی ایجاد کنید و فایلها رو دستی بندازین تو پکیج.ب اینصورت فقط فایلهای exe و dll ک می دونین باید باشه رو add کنید نه بقیق چیزای اضافی رو