PDA

View Full Version : مشکل بانک اطلاعاتی در #Cبا برنامه ویزوال استدیو2008

javadmoosavian
پنج شنبه 01 فروردین 1392, 23:57 عصر
با سلام
من از ویژوال استدیو 2008 استفاده میکنم و بانک اطلاعاتی من اکسز هست وقتی میخوام بانک اطلاعاتی از منوی detaو add new deta baseرو میزنم وبعد به new conctinرو میزنم و بانکی که یک qreyهست و پسوندش mdbاست رو میزنم و به مرحله بعد میرم و بعد از اون به مرحله اخر که finish هست نمیرسم و با یک پغام خطا مواجه میشم که بعد از اون اتفاق خاصی نمیفته و در سمت چپ که مخصوص نمایش اطلاعات بانکه qrey مورد نظر دیده میشود ولی نمی توان از امکاناتی مثل گرید ویو یا سایر امکانات دیتابیس استفاده کرد
اگر کمکی کنید ممنون میشم
در ضمن نسخه افیس من 2010 که بانک اکسز رو کانورت میکنم یا دست نخورده میزارم همون اتفاق بالا تکرار میشه

C#‎_best_Programmer
جمعه 02 فروردین 1392, 01:01 صبح
دادشم پیغام خطا چیه هر جند که فک کنم اون خطایی که می گی اینکه ازت میپرسه می خوای یه فایل بانک به صورت کش درست کنه که تغییرات و تو اون اعمال کنه

javadmoosavian
شنبه 03 فروردین 1392, 21:11 عصر
سلام
نه مربوط به چیزی که شما عرض میکنید نیست چون منم اول همین فکر رو می کردم ولی فکرکنم مشکل از جایی دیگه باشه
ارور مربوط اینه
An unexpected error has occurred.

Error Message: Could not load type 'Microsoft.VisualStudio.DataDesign.SyncDesigner.Sy ncFacade.SyncManager' from assembly 'Microsoft.VisualStudio.DataDesign.SyncDesigner.Ds lPackage, Version=9.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a'.