PDA

View Full Version : جناب آقای gBasiceبه ما هشدار داده چون بنده ایدیمو دادم به آقای خوخان

C#‎_best_Programmer
جمعه 02 فروردین 1392, 02:25 صبح
مگه هدفه سایت این نیست که یه محیط گفتگو دوستانه بین برنامه نویسا ساکن باشه حالا به ما چون با هم حرف زدیم هشدار می دی زیادی خودتو جدی گرفتین:قلب:

ali_habibi1384
جمعه 02 فروردین 1392, 02:38 صبح
مگه هدفه سایت این نیست که یه محیط گفتگو دوستانه بین برنامه نویسا ساکن باشه حالا به ما چون با هم حرف زدیم هشدار می دی زیادی خودتو جدی گرفتین:قلب:
اگر پيام خصوصي ميداديد بهتر نبود؟

C#‎_best_Programmer
جمعه 02 فروردین 1392, 02:41 صبح
داشم خواستم بهشون بگم که زیادی مغرور نباشن

veniz2008
جمعه 02 فروردین 1392, 11:39 صبح

داشم خواستم بهشون بگم که زیادی مغرور نباشن
سلام.
من فکر نمیکنم آقای جمشیدی (gwbasic ) چنین خصوصیتی داشته باشن. من طرفدار شخص خاصی نیستم ولی چون مدت هاست که در تالار سی شارپ فعالیت میکنم با خصوصیات همه این دوستان تا حدودی آشنا هستم.
من نمیدونم ایشون به شما چی گفتن ولی بهتر بود که با پیام خصوصی با ایشون صحبت می کردید (همونطور که ایشون با پیام خصوصی به شما تذکر دادن). ولی در حالت کلی(منظورم شخص خاصی نیست) متاسفانه بعضی از دوستان در تاپیک زدن و پست زدن اصلا مراعات نمیکنن. یه پست باید مطلب مفیدی داشته باشه. از راهنمایی بگیرید تا گذاشتن یه لینک مفید یا گوشزد اشتباهات کدنویسی یا .... ولی شخصی که پست میزنه و میگه : "تشکر، خیلی ممنون" یا " آره،خیلی خوب بود" یا " فلانی دمت قیژژژ" و از این جور نوشته ها. خداوکیلی این حرف ها یعنی چی؟
خداییش چنین شخصی اگر قصد نداره روال کارش رو تغییر بده همون بهتر که در این فروم شرکت نکنه چون این پست ها هم حجم دیتابیس سایت رو بیهوده اضافه میکنن و مهمتر اینکه سایت میشه محل "حال و احوال پرسی".من خواهشی که از همه دوستان دارم اینه که اگر در مورد موضوعی پست میزنن مطمئن باشن که مطلب مفیدی در اون پست وجود داره. به این عادت کنیم که "هیچ اشکالی نداره اگه در همه تاپیک ها شرکت نکنیم". متاسفانه بعضی ها عادت کردن در هر تاپیکی بیهوده شرکت میکنن و بحث ها رو به انحزاف میکشن و بعضا راه اشتباه رو به دیگران نشون میدن.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 03 فروردین 1392, 01:17 صبح
سلام.

مگه هدفه سایت این نیست که یه محیط گفتگو دوستانه بین برنامه نویسا ساکن باشه حالا به ما چون با هم حرف زدیم هشدار می دی زیادی خودتو جدی گرفتین

دوست عزیز اینجا جای این بچه بازیا نیست.خواهشا حداقل در سال جدید مقداری تو رفتارتون تجدید نظر کنید و اجازه بدید کمتر از ابزارهای مدیریتی استفاده کنیم.
اینجور مواردم دفعه بعد لطف کنید در پیام خصوصی مطرح کنید و دیگه یک همچین تاپیکهایی رو ایجاد نکنید.