PDA

View Full Version : استفاده از گوگل مپ

$ M 3 H R D A D $
شنبه 03 فروردین 1392, 01:17 صبح
سلامن میخوام نقشه گوگل و لود کنم تو چند حالت ( نمایش جاده ها + نمایش معمولی + نمایش ماهواره ای . همه حالت ها ) که همه حالت ها تو منوش به صورت فارسی باشه ( ماهواره ؛نمایش تصاویر؛ویدئو ها )

سایت مکانبین http://makanbin.com/

من میخوام استان بندی کنم و لینک هر استان که زده میشه نقشه خارح از محوطه اون شهر یا استان و نشون نده اما بشه زوم کرد و ریز تر شد تو شهر یا استان اما بر عکس نه
یا اضلا بشه یک دور ( گرافی ) رسم کرد که چشمک بزنه یا رنگ خاصی باشه

میخوام داخل اون شهر هم : منظقه بندی کنم و با رنگ ها مختلف نشون بدم و تو قسمت راهنما نقشه یا لینکی رو هر رنگ هست درباره اون منظقه مطلب بنویسم یا به مطلب لینک بدم

میخوام کاربرا منطقه خودشون و با مرور نقشه علامت گذاری کنند یا با دان مختصات و اونو تو بانک ثبت کنم

میخوام منطقه ها و مارک گذاری کنم
مهمترین چیزی که میخوام اینه مثل خود گوگل فیلم مارک کنم یعنی روش کلیک میشه همونجا فیلم پخش بشه
یا اصلا کلیک میشه بره به یک لینکی نه که یک باکس باز بشه

امکانش هست ؟
دونه به دونه و بررسی کنید چون کل انجمن و بررسی مردم
با ساکس و وی پی هم نمیشه develop گوگل و باز کرد و یک api key گرفت !!!

$ M 3 H R D A D $
شنبه 03 فروردین 1392, 16:15 عصر
دوستان نظری ندارند ؟

Unique
شنبه 03 فروردین 1392, 19:49 عصر
فقط یک موضوعی ، این google map هر چند وقت یکبار فیلتر میشه و رفع میشه و دوباره ... ،‌ ارزش وقت گذاشتن به نظر من نداره. api خیلی خوبی داره و کارهایی که شما میگین باهاش امکان پذیره اما من ازش بد دیدم از نظر فیلترینگ و دیگه توی پروژه ای استفاده نمیکنم. کلا توصیه میکنم نزدیک سرویس های گوگل نرین چون یا اونها برای ما محدودش میکنند یا برادران مصلحت اندیش ما برامون محدودش میکنند.

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 04 فروردین 1392, 01:25 صبح
خوب دوستم میگه 6 ماه وقت گذاشته و کل ماسبات نقشه گوگل و در آورده
میگه فقط تصاویر نقشه و از گوگل بود میکنم که اگه گوگل نشد یاهو نشد بینگ
این چی میگه ؟؟

رضا قربانی
دوشنبه 05 فروردین 1392, 12:03 عصر
پروژه بزرگ و سختی خواهد بود و نظر به خصوصی در موردش ندارم ولی یه سایت هست wikimapia.org اگر اشتباه نکرده باشم بازم فکر کنم از گوگل استفاده می کنه . خودت یه چک کن