PDA

View Full Version : سوال: چه طور میتونیم یه کتابخانه dll برای برناممون ایجاد کنیم؟

armsoftpc
یک شنبه 04 فروردین 1392, 22:52 عصر
سلام
چه طور میتونیم یه کتابخانه dll برای برناممون ایجاد کنیم؟ یعنی مثلا دیگه فایل های dll، عکس، فونت و سایر محلقات در پوشه Debug (منظورم پوشه اجرایی برنامه است) نباشد و مثلا در آدرس C:\Program Files\Mylib تمامی فایل های ملحقی را در پروژه اد کنیم.:متفکر:
فکر کنم، منظورم رو کامل متوجه شده باشید و این که نمی خوام dll هام رو در پوشه GAC بریزم.:چشمک:

armsoftpc
دوشنبه 05 فروردین 1392, 15:45 عصر
آقا چی شد پس...
سوال اونقدر دیگه سخت نبود، فکر کنم اساتید بتونند به این سوال پاسخ دهند.:لبخند:

dabirsiaghi
دوشنبه 05 فروردین 1392, 16:03 عصر
خوب باید این موارد رو در داخل Resource برنامه قرار دهید

armsoftpc
سه شنبه 06 فروردین 1392, 13:21 عصر
سلام
میشه واضح تر توضیح بدید، من می خوام اصلا dll رو توی یه ستاپ جداگانه و برنامه نیز به صورت پرتابل ارائه بدم و بعد از نصب dll ها، برنامه بتونه اجرا بشه و کارش رو ادامه بده، یه چیزی تو مایه های net.
لطفا اساتید دیگر نیز در این تاپیک شرکت کنند.
ممنون.:چشمک:

dabirsiaghi
سه شنبه 06 فروردین 1392, 15:11 عصر
خوب اینجوری که دیگه پرتابل نمیشه ؟؟

armsoftpc
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:14 عصر
سلام

خوب اینجوری که دیگه پرتابل نمیشه ؟؟
دوست عزیز یعنی چی پرتابل نمیشه، من خود فایل exe رو گفتم که پرتابل باشد نه کتاب خانه اش، یعنی ما کاربر مورد نظر دو فایل ارائه میدهیم، یکی فایل های کتابخانه که در ستاپی جمع شده اند و اگر این ستاپ نصب نشود، اصلا برنامه باز نمی شود، فایل دوم فایل exe برنامه است (فایل اصلی) که پرتابل است.

دوستان حرفه ای که عمریست مار خوردند افعی شدند هم راه حل ارائه بدند!!!:لبخند:، یعنی تا به حال چنین سوال مهمی برای کسی پیش نیامده؟!:کف:

armsoftpc
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 11:33 صبح
منتظریم....

f.beigirad
شنبه 17 فروردین 1392, 12:41 عصر
درود

من چیز زیادی بلد نستم.و تازه کارم.اما دوست من armsoftpc ، سوالت خیلی گنگه .

اینجا پرسیدی:

چه طور میتونیم یه کتابخانه dll برای برناممون ایجاد کنیم؟

سوالتو اینطوری توضیح دادی:

یعنی مثلا دیگه فایل های dll، عکس، فونت و سایر محلقات در پوشه Debug (منظورم پوشه اجرایی برنامه است) نباشد و مثلا در آدرس C:\Program Files\Mylib تمامی فایل های ملحقی را در پروژه اد کنیم

که عبارات بالا هیچ ربطی بهم ندارن.

در ضمن برای ملحقات یه ستاپ بسازید نه یه کتابخانه!!!!!!!

Abbas Naghdi
شنبه 17 فروردین 1392, 13:09 عصر
چه طور میتونیم یه کتابخانه dll برای برناممون ایجاد کنیم؟
گذینه ی New Project و بخش Class Library

یعنی مثلا دیگه فایل های dll، عکس، فونت و سایر محلقات در پوشه Debug (منظورم پوشه اجرایی برنامه است) نباشد و مثلا در آدرس C:\Program Files\Mylib تمامی فایل های ملحقی را در پروژه اد کنیم.

dll ها رو داخل پوشه ی System32 بریز ببین اجرا میشه ... اگه شد ... باید آدرس پوشه رو داخل متغییر Path اظافه کنی ووو (دقت کن که من dll هایی رو میگم که خودت ساختی ... نه dll هایی که مربوط به .net هستند ... مثلا system.io و ...)