PDA

View Full Version : نصب فریم ورک 3.5 اس 1

milad.biroonvand
دوشنبه 05 فروردین 1392, 17:18 عصر
سلام
چطوری در ویژوال استدیو 2010 کاری کنم که در هنگام ساخت setup بجای frame work 4 نسخه frame work 3.5 s1 نصب بشه ، البته من تیک این گزینه رو هم میزنم ولی در فایل setup خطا میگیره .
من از ست آب ساز خود ویژوال استدیو استفاده می کنم .
سوال دوم ) چطور میشه نام فایل فریم ورک رو خودم تعیین کنم ؟

saman-arsenal
شنبه 17 فروردین 1392, 15:56 عصر
با تشکر از دوست عزیز که این سوال و مطرح کرد من خودم با این مشکل مواجه شدم و نمیدونم چیکار کنم خواستم یه تاپیک ایجاد کنم که دیدم این دوستمون این تاپیک و زده گفتم همینجا بگم که این مشکل منم هست و لطف میکنه کسی که گره از این مشکل باز کنه من باید تا شب یه ستاپ درست کنم و تحویل بدم از صبح تا الان هم دارم کلنجار میرم با ویژوال استودیو و اینستال شیلد و چندتا دیگه نرم افزار دیگه هم امتحان کردم اما سر همشون با نصب این دات نت ها مشکل دارم

لطف خیلی بزرگی میکنه دوستی که جواب بده

milad.biroonvand
شنبه 17 فروردین 1392, 21:55 عصر
با تشکر از دوست عزیز که این سوال و مطرح کرد من خودم با این مشکل مواجه شدم و نمیدونم چیکار کنم خواستم یه تاپیک ایجاد کنم که دیدم این دوستمون این تاپیک و زده گفتم همینجا بگم که این مشکل منم هست و لطف میکنه کسی که گره از این مشکل باز کنه من باید تا شب یه ستاپ درست کنم و تحویل بدم از صبح تا الان هم دارم کلنجار میرم با ویژوال استودیو و اینستال شیلد و چندتا دیگه نرم افزار دیگه هم امتحان کردم اما سر همشون با نصب این دات نت ها مشکل دارم

لطف خیلی بزرگی میکنه دوستی که جواب بده

من راه حل رو توی ویژوال استدیو پیدا کردم .

milad.biroonvand
شنبه 17 فروردین 1392, 22:01 عصر
اول یک نرم افزار بنام BMG.exe وجود داره که به معنای Bootstrapper Manifest Generator for VS2008 هست ، الان شما می خوای دقیقا رو ست آپ ساز چه نسخه از از فریم ورک رو نصب کنی ، اگر نسخه 4 یا بالاتر رو میخوای خود ویژوال استدیو داره اگر نه نیاز به کمتر داری بگو تا بگم چیکار کنی .

saman-arsenal
شنبه 17 فروردین 1392, 22:05 عصر
سلام
دستت درد نکنه
با 4 به بعد که مشکلی نیست با 3.5 و 3 اینا مشکل داره و خطا میده

milad.biroonvand
شنبه 17 فروردین 1392, 22:10 عصر
من مشکل 3.5 رو جل کردم ، اول اینکه باید خود دات نت 3.5 sp1 رو دانلود کنی .
دوم به مسیر زیر برو
C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v7.0A\Bootstrapper\Packages\DotNetFX3 5SP1
3-بعد فایلی رو که توی ضمیمه بعدی میزارم رو اکزترکت کنی توی همین مسیر بالا و فایلی های قبلی رو حذف کنی .

milad.biroonvand
شنبه 17 فروردین 1392, 22:12 عصر
اینهم فایل آپلود شده .

milad.biroonvand
شنبه 17 فروردین 1392, 22:13 عصر
در ضمن بعد از دانلود فریم 3.5 اس پی 1 اون رو در همین قسمت کپی کن و بنام dotNetFx35setup.exe ذخیره کن ، دیگه اجتیاجی به هیچ نرم افزاری نداری .
موفق باشید . اگر باز سوالی داشتی من در خدمت شما هستم .

saman-arsenal
یک شنبه 18 فروردین 1392, 11:18 صبح
آقا دمت گرم
من فعلا كه دانشگاه م نميتونم امتحان كنم ولي ديگه واس شما جواب داده حتما واس منم جواب ميده ديگه امشب بايد امتحان كنم ببينم چي ميشه:لبخند:
دستت درد نكنه لطف بزرگي كردي:قلب:

milad.biroonvand
یک شنبه 18 فروردین 1392, 11:43 صبح
سلام

خواهش می کنم وظیفم بود ، سوالی داشتی در خدمتم .

موفق باشید .

saman-arsenal
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:23 عصر
آقا دمت گرم کارت درسته:قلب:

فقط یه سوال اون فایلی که آپ کردی فط واس دات نت 3.5 بود دیگه؟؟؟ من اگه بخوام واس دات نت 3 و 2 هم این روش و پیاده کنم اون فایلاشون و از کجا باید بیارم؟؟:قلب::لبخندساده:

milad.biroonvand
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:39 عصر
سلام

باید با نرم افزاری که گفتم اینکار رو انجام بدی یا کمی xml یاد بگیری که جواب بده .

saman-arsenal
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:47 عصر
آهان باشه داداش دمت گرم

خیلی لطف کردی:قلب:

milad.biroonvand
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:54 عصر
حواهش می کنم .

saman-arsenal
سه شنبه 20 فروردین 1392, 13:14 عصر
سلام دوست عزیز
من BMG رو دانلود کردم اما نمیدونم چطوری باهاش کار کنم؟؟؟:متفکر::لبخند:
شما میدونید چطوری باید باهاش کار کرد؟؟:قلب:

milad.biroonvand
سه شنبه 20 فروردین 1392, 13:48 عصر
آره کار کردم ، کمی دقت می خواد و کمی اطلاعاتی در مورد اینکه یک بسته چطور نصب میشه و وقتی نصب میشه چه کارهایی رو سیستم عامل انجام میشه . زیادم سخت نیست

saman-arsenal
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:58 عصر
خب اگه ایرادی نداره میتونی بیشتر توضیح بدی تا منم بتونم باهاش کار کنم؟؟؟:خجالت::خجالت::قلب:

milad.biroonvand
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:13 عصر
سلام

باشه ، فقط صبر کن تا وقت کنم برات بنویسم چون کمی طولانیه .

saman-arsenal
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:34 عصر
باشه داداش دمت گرم لطف بزرگی میکنی:قلب::قلب:

ahadabasi
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 21:09 عصر
داداش دمت گرم تاپیک جالبی بود کار من راه افتاد مرسی

ahadabasi
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 21:13 عصر
اگه آموزش BMG.exe را هم بزارید که عالی میشه :بوس:

milad.biroonvand
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 23:54 عصر
سلام

کار باهاش در سطحی آسونه که فک نکنم نیاز به آموزش باشه. تنها یک واسط گرافیکه . اگر با خود کدها آشنا بشی کارت راحت تره بنظرم .